ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Спілкуйся, працюй, грай – Facebook запустив ігри в своєму Messenger
Хей-хей, де ви, любителі різноманітних аркад? Скучили за батлами з друзями? Хочете, як і колись ставити рекорди? Тоді є хороша новина: одна з найбільших соціальних мереж Facebook запустила в своєму мессенджері ігри.
Звичайно, поки нововведення ще не запрацювали в повну силу, і платформа доступна лише у 30 країнах. Кількість розважального контенту коливається в межах 50 ігор, але оновлення поступово охоплять всіх користувачів Messenger, яких на теперішній момент нараховується більше 1 млрд.
Як зазначають розробники, ігри не потрібно буде встановлювати, користувачу достатньо зайти в діалог з одним із друзів, обрати значок Instant Games, і починати грати. А в діалог буде автоматично відправлене запрошення для друга приєднатися до розваг.
Без названия
Вбудовані боти будуть заохочувати користувачів до гри,відправляючи сповіщення про оновлення і турнірні таблиці.
Тому для тих, хто вже готується поринути в віртуальні розваги, при цьому не виходячи з мессенджеру, радимо придивитись хороший смартфон, адже кількість доступних ігор буде залежати від його моделі та країни проживання. Але не варто забувати, що реальне спілкування завжди приємніше, а активні ігри на свіжому повітрі з друзями – це не тільки цікаво, а й корисно.