ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
"Совпадение? Не думаю". Хто він головний фантазер десятиліття
Дмитро Кисeльов. Хто це? Можливо, й не знаєте. Проте якщо саме про цю персону ви могли не чути, то фразу: "Совпадение не думаю", - знає, напевне, кожен другий.
Як ви вже зрозуміли, сьогодні мова піде про людину, яка за такий короткий проміжок часу змусила мільйони населення перестати вірити у співпадіння та стати разом зі своєю програмою головним інструментом пропаганди.
совпадение
Біографія
Життєвий шлях цієї зірки російської естради розпочався 1954 року в Москві. Саме там він закінчив музичну школу та медичне училище, а в 1978 році відділ скандинавської філології філологічного факультету Ленінградського державного університету імені А. О. Жданова.
Звісно, із набутими знаннями музиканта та медика-філолога дорога лежала лише на телебачення, де він феєрить сьогодні.
Проте чи достатньо цього для звання генерального директора російського державного міжнародного інформаційного агентства "Росія сьогодні"? Давайте розберемось.
Рецепт популярності
Отже, рецепт як стати генеральним директором від Кисельова:
1. Закінчити музичне та медичне училище;
2. Перестати вірити у співпадіння;
3. Бачити скрізь винних українців-бандерівців;
4. Кожної програми нести мольбу правителю всія русі "велікому" Путіну.
P.S а стоп, достатньо останнього...
Як висновок ми можемо спостерігати за комедією з поїдання дітей злими бандерівцями або викопане Чорне море.
Все це весело, шкода лишень, що, попри очевидний маразматичний напрям таких програм, частина російського населення продовжує їм вірити.
На наше щастя, світ повниться розумними людьми, які здатні критично мислити, а тому, як бонус, пропонуємо вашій увазі один із численних приколів цієї тематики, оприлюднений на офіційному youtube-каналі "FunnyTubeUA".