ЦІКАВЕ

Автор: alena
Сонцезалежна і літня. Наталка Карпа святкує другі 18!
"Это студентка, комсомолка, спортсменка и наконец, она просто красавица..." - пам'ятаєте відому фразу з фільму "Кавказька полонянка"? Саме цією фразою спробуємо описати сьогоднішню іменинницю. Це українська співачка, Заслужена артистка України, продюсер, режисер, ведуча програм, розумниця, активістка і просто "сонцезалежна" дівчина!
Зросла Наталка у музичній родині. Її бабця займалася співом, батько — професійний музикант, тому любов до музики поселилась у серці дівчини ще з дитинства. Здобула освіту у музичній школі, має досвід солістки в зразковому вокально-інструментальному ансамблі «Галицька перлина», під керівництвом діяча культури Лесі Салістри. У дівчини є дві вищі освіти. Навчаючись у виші, Наталка стала вокалісткою медичного джазового колективу «Медікус».
Дівчина, котра обожнює творчість, залюбки брала участь в багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалях: «Слов’янський базарчик», «Молода Галичина», «На хвилях Світязя», «Надія», «Мелодія», «Пісенні джерела Прикарпаття», «Тарас Бульба», «Шлягер року», «Наша пісня» та ін.
В якості ведучої, Карпа прикрасила своєю появою такі програми як: «Екстремальний вік-енд», «Відкрий себе», «Модний елемент» в ефірі ТРК «Люкс».
Найпершою популярною роботою Наталки Карпи стала пісня «Калина». Саме завдяки "Калині" співачка стала відомою в Україні, а також здобула шалену популярність в Європі! Відео на композицію зроблено у стилі мультфільму, тому "в обличчя" співачку ніхто не знав. Однак слова "а калина, не верба, я дівчина, дівчина молода" наспівати може кожен другий.
Разом із своїм продюсером Ярославом Степаником, Карпа створила продюсерський центр «KARPARATION» де займається продюсуванням багатьох проектів.
Нон-стоп гастролі за кордоном, виступи на найбільших сценах та в найпопулярніших клубах із сольними концертами - це все властиво українській багатогранній дівчині.
А ще Наталка встигає займатись благодійністю і не раз безкоштовно виступала для дітей-сиріт.
Сьогодні співачці 36, вона успішна і щаслива, а в її творчому доробку безліч пісень та відеоробіт. Наймолодші та найпопулярніші з них це: «Лiто Лiто», «Сонцезалежна», "Плюс один". Вони не перестають дарувати гарний настрій так, як і сама їх виконавиця.