ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Смішні та симпатичні. Новий кліп Maroon 5
Що? Ви жодного разу ще не пробували пожартувати над своїм фото у Snapchat? Якщо хочете заряд позитиву, тоді обов'язково спробуйте. А якщо хочете побачити, як це зробили хлопці з гурту Maroon 5, тоді подивіться їх новий кліп "Wait".
Тут можна було навіть битися об заклад, що більше сподобається шанувальникам - "вилизаний" до ідеальності кліп, відзнятий відомим режисером, чи смішне відео, зняте на мобільний телефон і відредаговане у Snapchat?
maroon-5-wait
Хлопцям остання ідея здалася дуже веселою, тому вони активно втілили її у життя. В результаті фронтмен гурту Адам Левін з'явився перед глядачами з смішними вушками, носиками, бантиками та окулярами.
В кліпі, до речі, можна також побачити і красуню-дружину соліста - ангела Victoria's Secret Бехаті Прінслу. Пожартувати над собою та повеселити глядачів, а заодно і заробити більше 5 млн. переглядів у Youtube - добра справа.
maroon-5-debut-snapchat-filter-themed-wait-music-video
Відтепер стереотипи про те, що на популярний відеокліп потрібно витратити купу грошей зруйновані. А отже, у тих, хто ще не назбирав достатньо коштів для розкрутки свого проекту є шанс зробити це навіть маючи тільки смартфон.