ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Сміливий експеримент: Monatik + Ніна Матвієнко (+відео)
Вік - не завада для людини, яка молода душею. Це про Ніну Матвієнко. У свої 70 вона сповнена сил та натхнення працювати. Її енергетикою заряджаються багато артистів та шанувальників. Перевірив на собі потужний заряд енергії від Народної артистки України й Monatik, зважившись на творчий есперимент.
Співпраця артистів почалася з незвичної фотосесії. Точніше, незвичної для Ніни Матвієнко. У ній вона вразила всіх своїм образом британської панк-діви з рожевим волоссям, ірокезом та чорною помадою.
4UVTCx4
Шанувальники української музики були приємно вражені. Monatik перевтілився у хлопця, що займається в'язанням, а Ніна Матвієнко постала перед шанувальниками з трубкою в руці. Шотландські образи здається прямо таки зрослися з виконавцями.
8dcc7ce36ea406424440a163a610f2a9110e5796
Експериментальна фотосесія стала своєрідним анонсом спільної роботи Монатіка та Ніни Матвієнко "Цей день", яку вони презентували у день народження співака, 1 квітня на "Вечорі прем'єр з Катериною Осадчою". На сцені Народна артистка, до речі, теж з'явилась у відповідному образі - з рожевим волоссям, заплетеним в косу.
avatar_2123_max
Після презентації зірки залюбки ділились враженнями. Монатік сказав, що працювати з Ніною Митрофанівною - суцільне задоволення, вона дасть фору багатьом молодим артистам. А от Ніна Матвієнко щиро захоплювалась роботою Дмитра, дивуючись, як швидко він вміє співати.
Протягом усього концерту Монатіка вітали з днем народження колеги, підопічні з "Голос. Діти", ведучі радіостанцій та музичних каналів. А в фіналі майже 4 тисячі глядачів в залі одягнули святкові ковпачки і проспівали Happy Birthday. День народження видався на славу.