ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Скажи найважливіші слова в найпрекраснішому місці
Погодьтеся, освідчення та слова кохання отримують неймовірно магічну силу, коли сказані в потрібний час, в потрібному місці. Саме тому закохані часто довго обирають місце для того, аби провести найромантичніший час вдвох. У наш час інформаційних технологій все це неодмінно транслюється у соцмережах. Ну чому б не поділитися приємністю з друзями?
Один з британських весільних порталів вирішив поцікавитися, де ж найчастіше освідчуються та роблять пропозиції закохані в наш час. І ось що вийшло, переглянувши геолокацію в Інстаграм  :
1870107235
Діснейленд, Париж
Неочікувано, але правда. Напевно, всі ми трошки діти, і казка - те, у що хочеться хоч інколи поринути, забуваючи про негаразди, досить динамічне і часом жорстке життя. Та й погодьтеся, створити казку, коли вона вже частково навколо тебе, так просто.
5b2b555cadaa71f8088e53e4c0672b2b
Сеннтеніал парк, Сідней
100-річний австралійський парк розгорнувся на місці земель, які тривалий час служили одним з небагатьох джерел прісної води для місцевих жителів. Неймовірно мальовничі алеї, велика кількість птахів, які із задоволенням посмакують принесеними їм крихтами, зручні доріжки для велосипедистів та катання на роликах.
Коли навколо така краса, слова кохання самі ллються з вуст.
0b0634c7afb6e8ae0c11db6fa1f144fa
Ніагарський водоспад, Онтаріо
Тут вже порівняння кохання з бурхливим потоком з'являються автоматично, адже сказати найважливіші слова, коли поруч з тобою падає з висоти 51 метра вода, як мінінімум незвично, але ми все-таки сказали б велично та захоплююче. Щоправда, говорити доведеться досить голосно. Але ж закохані можуть навіть кричати про свої почуття, чи не так?
02-predlojenie-ruki-na-plyaje
Пляж Бонді, Сідней
Він приваблює не тільки серферів та любителів пляжного відпочинку, а й пари, що хочуть освідчитися та зробити пропозицію.
Тут можна влаштувати романтичне побачення не тільки біля моря. Вздовж берега пролягає неймовірно мальовнича дорога. А якщо замовити прогулянку на катері чи яхті, можна насолодитися компанією дельфінів, китів та навіть маленьких пінгвінів.
Paris-Eiffel-Tower-Proposal-2-702x469
Ейфелева вежа, Париж
Ну як же ж без неї. Напевно, останнім часом це місце стало надто банальним, але своєї популярності ще не втратило. Почути слова кохання на висоті, майже під хмарами, коли навколо стільки простору, і хочеться практично злетіти. Що може бути прекрасніше?
Та можемо з впевненістю сказати, що в Україні таких місць для освідчення теж безліч. Хочете природу, відправляйтеся в Київський ботанічний сад, Софіївський парк в Умані, шукаєте місце повище - у вашому розпорядженні мальовничі гори Карпат, мрієте про романтику біля моря - південь України чекає вас.
І нехай ваші зізнання будуть щирими і взаємними.