ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Шалена популярність і життєва трагедія Мерилін Монро
Її до сьогодні називають секс-символом усіх часів. За своє недовге життя цій жінці багато чого не вдалося договорити і доробити. Але навіть в цей короткий проміжок часу, Мерилін Монро «поставила на вуха» увесь світ. Її звинувачували у надмірній відвертості, сміливості і нероважливості. Та це зовсім не хвилювало відому білявку. 1 червня їй виповнився б 91 рік.
Вже після її смерті широкому загалу відомо, що за кожною сповненою оптимізму роллю та фотографією стояв невщухаючий біль, який супроводжував зірку протягом усього життя.
Все почалося  дитинства. Більшу частину часу маленька Норма Джин Мортенсон провела у дитбудинку, адже її мати страждала від психічних розладів і постійно проходила лікування. Бажаючи якомога швидше покинути це ненависне місце, Мерилін в 16 років вийшла заміж за свого однокласника, і відправилася працювати на авіаційний завод. Це хоч трохи додавало впевненості у завтрашньому дні.
sub_6509
Саме там її помітив військовий фотограф Девід Коновер, який запропонував стати фотомоделлю.
Після підписання контракту молодій дівчині стало неймовірно щастити – їй пропонували ролі у кіно, запрошували на безліч світських заходів, і життя стало справді перетворюватися на казку. Поруч завжди були красиві чоловіки, які шаленіли від Монро, а прихильники готові були задарювати її подарунками.
Та своїм успішним образом сексапільної білявки Мерилін завдячувала 53-річному кіноагенту Джону Хайду. З ним у дівчини зав’язався роман, і саме завдяки йому на кіношному небосхилі з’явилася зірка під ім’ям Мерилін Монро. Джон запропонував білявці дещо підправити зовнішність, і вона швидко погодилася на кілька пластичних операцій, внаслідок яких дещо змінила ніс, збільшила губи і підправила лінію щік. Але найбільший вклад в творчість Монро Джон зробив трохи пізніше, вмовивши відому кіностудію «20th Century Fox» підписати з жінкою контракт на цілих 7 років.
hyde
І якщо за перші ролі Мерилін отримувала всього по сотні доларів за тиждень зйомок, то, починаючи з картини «Джентльмени віддають перевагу блондинкам» (1953 ), її гонорар виріс в 10 разів.
І дуже скоро дівчина вийшла заміж за відомого бейсболіста Джо Ді Маджіо. Та їх шлюб протримався всього 9 місяців. Причиною його розірвання стала рокова сцена з фільму «Свербіж сьомого року», точніше, те, що відбулося після неї. Відомий на увесь світ момент, де сукня Мерилін підіймається через потік повітря, стала причиною шалених ревнощів Джо, і навіть рукоприкладства.
0aadf8cec44217d5897002deaf516adc
Наступний чоловік Монро – відомий драматург Артур Міллер, теж не протримався довго в її житті, та за час відосин був для неї спражнім психологом. Вже через 4,5 роки пара розпалася. Після того жінка продовжила шукати розради в обіймах інших чоловіків. В пресі багато говорили про те, що у Монро було більше 100 коханців, і дівчина часто легковажно їх змінювала.
18580
Та жоден з них так і не зміг стати чоловіком, з яким у Мерилін була б справжня сім’я. Говорять, що причина тому крилася у дитинстві зірки, яке пройшло не тільки без батька, якого вона не знала, а й навіть без матері.
Їй приписували романи з багатьма відомими персонами, і навіть Джоном Кеннеді, а пізніше, і з його братом. Та Монро не звертала уваги на все, що говорять, продовжуючи пошуки людини, яка була б близькою по духу.
1320746
На превеликий жаль, вони так і не дали своїх результатів. Тривала депресія, що мучила жінку, в певний момент обірвала життя відомої на увесь світ білявки. Її знайшли мертвою в ніч з 4 на 5 серпня 1962 року, з телефонною слухавкою в руці, і упаковкою з-під снодійного поруч.
Вона витримувала все – плітки, інтриги, що плелися за її спиною, заздрість мільйонів жінок, але не витримала самотності, що з’їдала її зсередини.