ЦІКАВЕ

Автор: alena
Мадонна. Секрети успіху поп-діви
Яка вона - шалена популярність, як обрати вірний напрямок щоб відчути її на собі? Сьогодні розкриємо декілька головних секретів популярності поп-діви - Мадонни. І все це, неспроста, адже саме сьогодні Мадонна - іменинниця!
1. Самодисципліна!
У підлітковому віці Мадонна серйозно захопилась танцями і вже тоді змогла досягти чималого успіху.
Коли Мадонна вирішила стати співачкою, то почала працювати на максимум можливостей і вперто йшла до бажаної мрії.
2. Бачу мету - не бачу перепон!
Мадонна впевнена, що для неї немає нічого неможливого. Якщо вона бачить мету, вона одразу ж програмує себе на успіх і починає діяти. Вона не дозволяє слабкостям і невпевненості опанувати себе.
3. Головне - оригінальність!
Мадонна з дитинства була не такою, як всі. Співачка ніколи не боялась виділятися з натовпу. Вона обожнює бути непередбачуваною та яскравою. Це її фішка!
4. Вік живи, вік навчайся!
Мадонна завжди йде вперед, ніколи і ні перед чим не зупиняється, вона невтомлюється отримувати нові знання і цінний досвід. Коли співачка почала розуміти, що вже виросла з виконавиці то сміливо почала займатися режисерством.
Ну, що...на старт, увага, РУШ!
Немає жодної людини, яка б жодного разу не чула ім'я Мадонни. Однак, відео виконавиці на Youtube набирають не так багато переглядів. Співачка завантажує на власний канал кліпи, які були відзняті ще у минулому столітті. Наприклад, пісня "La Isla Bonita" була написана 30 років тому.
Чи не найпопулярнішим вважається хіт Мадонни, виконаний разом з епатажною американською зіркою Ніккі Мінаж з провокативною назвою "Bitch I'm Madonna". Відео побило всі рекорди у творчості Мадонни, його переглянуло більше 250 мільйонів користувачів.
Однак, однією з найвпізнаваніших стала пісня "Hung Up". Композиція штурмувала всі музичні чарти США та всього світу не один рік, а образ Мадонни у рожевому купальнику є одним із найпопулярнішим серед шанувальників співачки.