ТОП новина

Автор: Lucky
Рок-н-Рол на Різдво
Новим новорічним синглом під кінець цього року привітав своїх прихильників відомий український гурт Танок на майдані Конґо.
Нова композиція, яка, очевидно, передуватиме виходу нової платівки отримала драйвову назву " Різдво Рок-н-Рол ". Зокрема, один із лідерів гурту Олег "Фагот" Михайлюта розповідаючи як виникла ідея пісні зазначив: " Розбираючи матеріал до нового альбому, ми вирішили обов'язково зробити пісню з приспівом "Новий Рік — попса, Різдво — рок-н-рол", бо це відчуття зростає рок від року. Повернулися з гастролів 26 грудня, сіли на студії і ось він — найоперативніший, мабуть, трек в нашій історії ".
У свою чергу Олександр "Фоззі" Сидоренко, говорячи про значення нової роботи, відзначив: " Колись давно ми відпочивали в Карпатах і Ігор Пелих повів весь натовп колядувати. Для нас, харків'ян, це було ніби й новим, але, водночас і подорожжю у власне минуле, такий собі привіт пращурам від нащадків. З того Різдва наші приоритети в новорічних святах змінилися, про це і пісня, написана, між іншим, взимку в Карпатах ".