ЦІКАВЕ

Автор: alena
Роджер Уотерс. Той, що пробиває стіни музикою
Команда Pink Floyd вже давно стала живою легендою. Мабуть, цьому сприяє їх особливе бачення творчості та і взагалі світу. Сьогодні свій день народження відзначає основний ідеолог гурту, композитор, рок-музикант, бас-гітарист, поет - Роджер Уотерс.
Це людина, яка все життя намагається пробивати стіни музикою, текстами і образами та добиратися до найпотаємнішого куточка душі. Але разом з тим своєю жорсткістю, різкістю і непримиренністю він вибудовує ті ж самі стіни між собою і навколишнім світом. Але це не заважає йому купатися в любові шанувальників, одночасно вислуховуючи злісне бурчання недоброзичливців, і входити в еліту світової рок-музики.
Про музику «сьогоднішнього дня»
"Музика «сьогоднішнього дня», поп-музика мене не цікавить. Є безліч більш значущих речей: я захоплений політичним життям, мене зворушує література. Є у мене кілька улюблених виконавців, але всі вони вже не молоді. Я обожнюю Боба Ділана, Джона Леннона, Ніла Янга, Лео Коена і далі за списком. Ось так", - зазначає Уотерс.
Сольна творчість
Після того, як Роджер покидає Pink Floyd, його творчий порив вливається в сольну кар'єру, яка знайшла позитивний відгук у серцях слухачів. Оцінимо?
Перший сингл "Smell The Roses" з першого за 25 років рок-альбому Вотерса "Is This The Life We Really Want"(2017)