ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Різдвяна казка від SIA
Напевно, багато хто з нас захоплювався манерою виконання цієї виконавиці і її неймовірно оригінальними кліпами. 17 листопада Sia подарувала всім своїм прихильникам справжнє передсвяткове диво – новий альбом «Everyday Is Christmas».
До новорічних свят залишилось зовсім небагато часу. Вітрини магазинів вже сяють святковими вогниками, і манять починати придивлятися подарунки. Люди навкруги теж починають гомоніти про приємне. Не піддатися такій спокусі дуже важко, тому пропонуємо бути ковалями свого щастя самим, та приєднатися до тих, хто вже потихеньку починає дихати святковою атмосферою. Тим паче, що музичний супровід для цього є, і надзвичайно вдалий.
37712492242_fd5b0f9ea3_z
Sia з продюсером Грегом Курстніним зробили те, чого зазвичай не вистачає в період свят – музики, яка може стати фоном та обрамленням для наших приємних зимових очікувань. Продюсер зізнається, що співачка має неймовірний талант створювати ліричні і мелодійні ідеї для пісень.
І те, що у них вийшло сподобається всім. Цілих 10 різдвяних історій, які запам’ятаються і увійдуть в категорію різдвяних треків, поряд з такими безсмертними хітами як «Let it Snow» Френка Сінатри та «Нappy New Year» гурту Авва.
2ef2d35424d8c85c67ec41199ee27859_1423442295_sia_zoom
До речі, обличчям обкладинки різдвяного альбому стала муза співачки – 15-річна танцівниця Медді Зіглер, яку часто можна побачити в кліпах Sia. Артистка відкрила перед святами й ще одну таємницю – вона знімає свій перший фільм, головну роль в якому зіграє знову ж таки Меді.
Що ж, свята наближаються,і де б ви не були – вдома, офісі, поспішаючими на зустріч чи сумно плентаючимися вулицями міста – візьміть з собою шматочок різдвяного настрою у вигляді пісень з нового альбому "Everyday Is Christmas".