ТОП новина

Автор: t.vdovychenko
Революція тіла
Новий рік чудовий час для змін, для чогось нового і прекрасного. Однак, як відомо, починати зміни потрібно з найважчого - з себе.
Зазвичай слово «найважчий» використовується у прямому значенні. Якщо при думці про новорічний вечір Ви починаєте нервувати, а поява на святковій вечірці у відкритій сукні здається Вам справжнім жахіттям, якщо одягаючи красиве вбрання по фігурі Ви бачите у дзеркалі перетягнуту гусінь, не засмучуйтесь – ви така не одна. І це лише перша гарна новина. Друга - у Вас до Нового року є цілий місяць. І, повірте, при правильному підході до вирішення проблеми, цього часу Вам буде достатньо, щоб значно покращити Ваш зовнішній вигляд.
441801_650x650
А Рекорд ФМ для цього складе Вам непогану компанію. Долучайтесь до програми «Революція Тіла», користуйтесь нашими порадами, слухайте в прямих ефірах та читайте на сайті поради професійних дієтологів та фітнес-тренерів. Та будьте певні, що разом у нас все вийде і до Нового Року Ви матимете неповторний вигляд.
Що ж і для старту, сьогодні поговоримо про те, що для досягнення справжнього результату потрібно розуміти важливість дотримання правил здорового харчування і регулярних тренувань. Звичайно, простіше тренуватися у спортзалі та ще й з фітнес-тренером. Спеціаліст + професійне обладнання значно підвищує вірогідність позитивного результату. Проте не засмучуйтесь, якщо у вас немає ані можливості, ані часу на відвідування тренувань - Ви можете займатися спортом вдома за допомогою підручних засобів. Головне, мати правильну мотивацію та силу волі – і у вас все вийде. З власного досвіду знаю, що можна дуже ефективно займатися, використовуючи замість гантель півторалітрові пляшки з водою, чи словники (нехай хоч так у нагоді стануть)))).
З харчуванням трохи складніше, особливо, якщо Ваша сім’я не особливо розділяє Ваше бажання схуднути та змінити, створені роками, звички. Найголовніше, пам’ятаємо – ніколи не ходіть голодними, адже це перша причина зірватися на нездорову їжу. Також зменшіть порції (про те, що шлунок стягується-розтягується, думаю, відомо всім). Носіть з собою горішки, які досить непогано перебивають апетит, або, знову із власного досвіду, яблучні чіпси чи банальну сушку. І, обов’язково, займіть себе чимось, бо коли людині немає чого робити, у її голові дуже швидко з’являється думка – а чи не перекусити мені чимось?
power-body3
І хоча все звучить не весело і якось важко, пам’ятайте, що в результаті ви будете пишатися собою, а це варте будь-яких зусиль.