ТОП новина

Автор: t.vdovychenko
Революція тіла. Дієти від знаменитостей
Вікторія Бекхем
Алкалінова дієта. ЇЇ суть полягає в тому , що лужну, а не кислотну їжу та уникає продуктів, що пройшли переробку. В цій дієті обмежена кількість продуктів тваринного походження.
5sm-wfhmfnw
Дженіфер Еністон
Дієта «Зона». Серед прихильників цієї дієти також Сандра Баллок та Демі Мур. А її результати на Дженіфер були настільки вражаючими, що дехто її називає «дієта Дженіфер Еністон». Все дуже просто – важливо правильно розподілити кількість жирів-білків-вуглеводів у пропорції 30-30-40 відповідно.
kate-hudson-fabletics
Кейт Хадсот
Хімічний експеримент. Після того як зірка дуже швидко прийшла до форми після народження дитини, всі почали цікавитися її дієтою. Хадсон каже, що справа не в дієті, а швидше у хімічному експерименті. Актриса ніколи не їсть м’яса, молочних продуктів, глютену та обмежує вживання цукру. Вона надає перевагу рослинним стравам, з органічних продуктів та їсть 5 разів на день.
Як бачите, красиві, багаті та знамениті також стикаються з проблемами зайвої ваги. Але спорт і правильне харчування часом роблять справжні дива. Тренуйтесь, посміхайтесь, обов’язково їжте, але їжте не багато і тільки корисну їжу, експериментуйте і можливо вже завтра ми напишемо про вашу дієту і велику перемогу над зайвою вагою.