ЦІКАВЕ

Автор: t.vdovychenko
Революція тіла. 6 причин зайнятися йогою
Гнучкість – запорука молодості
З віком гнучкість втрачається, що в більшості пов'язано з процесами старіння. «До того, поки хребет і суглоби гнучкі, людина залишається молодою, але як тільки зникає гнучкість - людина старіє», - кажуть індійські йоги. Дійсно, ні сила, ні витривалість, ні швидкість не знижуються з віком так сильно, як гнучкість. Регулярні заняття йогою допоможуть не тільки зберегти гнучкість, але і в певній мірі розвинути її в будь-якому віці.
b9c056909e098e2b6497014c80dd06fd
Причина стрункості
Йога дійсно допомагає регулювати вагу (нормалізує рівень кортизону - гормону, який під впливом стресу викликає тваринний апетит). Якщо ваша вага нижче норми, то він збільшиться, якщо вище - зменшиться. І справа не в ступені фізичного навантаження, а в тому, що практика змінює і душу, і тіло. Вже ні для кого не секрет, що йога допомагає позбутися шкідливих звичок у харчуванні.
yoga3
Ефект омолодження
Завдяки практиці шкіра омолоджується і набуває особливого сяйва: вирівнюється колір, зникають темні кола під очима. Практика регулює вміст кисню та вуглекислого газу в крові, в результаті поліпшується обмін речовин і змінюються біохімічні процеси в тканинах.
ey1rkozodrm
Приборкання стресу
Під час практики в кров викидається велика кількість серотоніну і ендорфінів, а у вас з'являється відчуття психологічного комфорту, яке залежить від зовнішніх обставин. Вже на першому занятті ви на собі відчуєте, що значить бути одночасно розслабленим і сконцентрованим (навіть якщо раніше це здавалося неможливим і не вкладалося в голові). А з часом ви навчитеся застосовувати цю навичку в повсякденному житті: навіть найстрашніший аврал на роботі не зможе вибити вас з колії.
yogatherapy
Вихід за рамки можливого
Практика перевернутих поз покращує пам'ять, розумові здібності і діяльність головного мозку, балансує роботу обох півкуль. Освоюючи складні асани, ми долаємо страх перед незвичним положенням тіла, і в результаті у нас з'являється впевненість у своїх силах не тільки на килимку, а й у повсякденному житті: рішення будь-якої проблеми стає нам до снаги.
english-speaking-yoga-teacher
Покращення сексуального життя
Йога покращує кровопостачання статевих залоз, і стимулює роботу органів малого таза. Тому практика може стати ефективною терапією для лікування сексуальних і гінекологічних розладів та навіть безпліддя.
І, нарешті, йога змушує нас повірити у власні сили. Освоюючи нові асани, які раніше здавалися нам чимось недосяжним, ми переконуємося в своїй здатності здійснювати радикальні кроки, які колись не могли уявити навіть в найсміливіших фантазіях.