ТОП новина

Автор: alena
Рекордний концерт української СУПЕРБІЛЯВКИ
Українська співачка Оля Полякова відіграла сольний концерт у київському палаці "Україна". Суперблондинка відтворила атмосферу Диснеївської казки, карнавалу в Ріо-де-Жанейро і тим всім радувала своїх шанувальників більше двох годин.
Режисером концерту виступив 24-річний Герман Ненов, а за хореографію відповідали Тетяна Островерх, постановник Фридрихштат Паласта (Берлін), а також продюсер і творець культового гурту "Kazaky" Олег Жежель.
Підготовка до виступу зайняла у артистки близько чотирьох місяців.
На концертному майданчику була встановлена динамічна сцена, на монтаж якої пішло три дні. Видозмінився і глядацький зал, де для шанувальників була оформлена фан-зона, а для далеких рядів - у центрі встановили додаткові екрани. Перед публікою артистка з'явилася в променях контрового світла і одразу ж встановила рекорд України – 140 світлових сцен в одному номері! Під час виконання "Polyakova-style" співачку висвітлювали 540 динамічних світлових приладів.
Виконуючи хіт "Суперблондинка", Оля влаштувала шоу барабанів.
Представляючи новий трек "Номер 1", виконавиця з'явилася на сцені верхи на триметровому дзеркальному коні.
%d0%be%d0%bb%d1%8c%d0%ba%d0%b0
Повторила співачка і свій вокальний експеримент – на всю силу 4 октав виконала оперну версію свого хіта "Шлепки". При цьому головна героїня вечора вийшла на сцену в унікальній сукні, яка проводила світло. Цей номер став одним з найсильніших у новому шоу Полякової.
А ось новою піснею "Мама казала", яка вже встигла стати хітом, Полякова привітала з 80-річним ювілеєм свою свекруху, а також подякувала за все мамі, яка, до речі, була присутня на концерті.
Як і обіцяла, артистка вразила публіку й своїми вбраннями. Художник по костюмах Анна Бублик створила для шоу "Оля Полякова" 11 унікальних вбрань! Тільки на костюми співачки пішло близько 1250 м тканини, 20 тисяч каменів, 10 кг склярусу та паєток. Не обійшлося і без ексклюзивних головних уборів ручної роботи від Лесі Патоки, один з яких важив рекордні 17 кг.
На прохання зали співачка кілька разів виходила на біс і тричі виконала свій відомий хіт "Шлепки".
Шоу "Оля Полякова" буде представлено навесні 2017 року у всеукраїнському турі артистки, який почнеться зі сходу України і охопить понад 50 міст.
Джерело: tsn.ua