ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Пишні форми, владика УПЦ МП Павло та політ на Марс. Чим завершився 20-й Ukrainian Fashion Week
З 4 по 9 вересня в Києві пройшов традиційний тиждень української моди, протягом якого глядачі мали можливість побачити головні тренди, що будуть актуальними в сезоні весна-літо 2018.
Що ж радять носити українцям вітчизняні дизайнери?
Андре Тан, чий показ проходив в будівлі Київради, перейнявся темою євроінтеграції, і навіть зробив запрошення у вигляді біометричного паспорту. Головним матеріалом, який обрав дизайнер в якості топ-тренду став оксамит. А якщо ви придбаєте собі ще й кепку з написом "I'm a president", то взагалі можете вважати себе головним модником.
2054728
Дизайнер бренду Annet Gortz радить придивитися до "мирного" варіанту камуфляжу у біло-молочній гамі, що має символізувати собою мир.
А от Ельвіра Гасанова пропонує жінкам і чоловікам згадати про костюми, щоправда незвичного покрою, на створення яких її надихнули роздуми про внеземне життя.
Олена Голець, надихнувшись японською тематикою, пропонує одягати весною-літом 2018 речі з анвмешними принтами, сукні-комбінації та асиметричні комплекти.
9D5A6829
До речі, ім'я дизайнерки було у всіх на вустах не тільки через цікаву концепцію, а й через те, що подивитися її показ прийшов скандальний владика УПЦ МП Павло, який, як з'ясувалося, замовляє весь свій мирський одяг саме у Олени. Вона навіть купує йому взуття.
Ще однією визначною подією, яка ознаменувала ювілейний Ukrainian Fashion Week 2017 стала поява на подіумі моделей plus size, що відбулася вперше за історію існування тижнів моди.
788308_main
Створити модний одяг для пишних жінок вирішив вже відомий Андре Тан, який вважає, що видатні принади потрібно сприймати як "родзинку".
"Мода минає, а стиль лишається" - так говорила колись легендарна Коко Шанель. Тому з усього різноманіття трендів радимо обирати те, що чудово доповнюватиме ваш стиль і підкреслюватиме індивідуальність.