ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Привіт від Lama
Незважаючи на примхи погоди, все навколо нагадує про те, що весна таки настала. А українські виконавці один за одним випускають весняні хіти. Співачка Lama навіть не стала чекати з відпустки свого саунд-продюсера, і демо-версію нової пісні "Привіт, привіт" записала без нього.
Творчий порив співачки був позитивно оцінений, і Віталію Телезину лише залишилось додати кілька штрихів по приїду. До речі, Lama стала не тільки автором слів, а й музики до свого нового хіта.
81_main_new.1507283867
Як зізнається артистка, він народився досить давно, але спочатку у віршованому вигляді. А от музика, що ідеально пасувала б до композиції стала вимальовуватися дещо пізніше. Саме тому на те, щоб зібрати докупи все знадобилось цілих 3 місяці.
"Привіт, привіт" є зверненням до Всесвіту, рідних і близьких, прихильників в тому числі. Цю пісню Lama вважає містичною, і маємо сказати, далеко не першою в творчості співачки.
c91541f05ddd664e0d0c748ffba43a57
Вона уособлює собою той шлях, який свого часу пройшла співачка від ілюзорного світу до справжньої істини життя. Тому сміливо можна стверджувати, що написано все від душі і з душею, власними почуттями та пережитими емоціями. Скоро світ побачить і кліп на пісню "Привіт, привіт" , сюжет якого втілить в собі міні-історію саме такого життя - сповненого переживань, різних емоцій та подій.