ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Про українців та для українців. Ресурс The Ukrainians
Українська молодь суттєво змінилася за останнє десятиріччя. Вона стала більш сусупільно активною, свідомою, освіченою та креативною. Саме про таких особистостей і розповідає ресурс The Ukrainians.
Там можна не тільки знайти інтерв'ю з цікавими українцями, які охоче діляться особливостями своїх професій, досвідом, знаннями, джерелами мотивації, а й віднайти величезну кількість тем, якими цікавиться українська молодь.
0NzmwPG
І це не просто сухий виклад фактів. Кожен репортаж - то історія, яка дивує, надихає, дарує нові емоції та викликає почуття. Це історії про інших, нових, талановитих та щасливих українців, не страждальців і не жертв.
Особливої уваги заслуговують і спецпроекти The Ukrainians, завдяки яким українці мають можливість познайомитися з талановитими співвітчизниками, успішними бізнесменами, науковцями, інноваторами, що готові змінювати майбутнє нашої країни.
GQBgiCD
Переглядаючи статті ресурсу The Ukrainians ти не просто бачиш і читаєш, ти стаєш учасником процесу. Вони викликають інтерес, бо кардинально відрізняються від контекту передових ресурсів, що базуються на правилі "5С" - сенсації, страхи, смерть, скандали та смішне.
Можливо, це і не супер рейтингова інформація, але однозначно така, яка примушує задуматися і яку будуть обговорювати в колі сучасних українців.