ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Прекрасне поруч: Латвія розкриває обійми
Погодьтеся, кожна нова подорож, неважливо буде вона за кордон, чи навіть у місто, що знаходиться у 100 км від вашого рідного – це завжди нові емоції, відчуття і спогади на все життя. Адже з часом починаєш цінувати більш за все короткі моменти, цікаві розмови, захоплюючі зустрічі і ще безліч маленьких частин пазлу під назвою «мандрівка», з яких в результаті і складається неймовірна картина вражень.
Сьогодні ми пропонуємо вам відправитися до країни, яка за розмірами майже в 100 разів менша за Україну, але сповнена чудових місць та цікавих пам’яток. Давайте дізнаємося більше про Латвію.
Приїхавши сюди, обов’язково варто завітати у два міста – Ригу та Юрмалу.
riga3
Рига – столиця країни, яскраве, шумне та динамічне місто. Тут кипить життя. Зазвичай екскурсії починаються з пам’ятника Свободи – одного з головних символів Латвії.
Якщо хтось з місцевих знайомих чи ділових партнерів скаже вам: «Зустрічаємося біля Лайми», не лякайтеся. Вам не доведеться шукати відому співачку Вайкуле, тим паче що дане місце не має до неї жодного відношення. Вам просто призначають зустріч біля знаменитого баштового годинника, який знаходиться в самому центрі Риги. Певно, ви пам’ятаєте, що схоже місце для зустрічей є у Лондоні, і навіть у Житомирі.
40880885
Гіди рекомендують також побачити Вецригу – Старе місто. Тут заборонений рух транспорту, тому завжди панує тиха і спокійна атмосфера. До речі, вся територія Старого міста віднесена до списку культурної та історичної спадщини ЮНЕСКО.
Вузенькі вулички, будинки з черепичними дахами і неймовірної краси архітектура сподобається всім мандрівникам.
P1020198
А коли втомитеся від активного споглядання пам’яток, лише 40 хвилин на автобусі, і ви потрапите до одного  курортів Латвії, що розкинувся на березі Ризького затоки - Юрмали.
Колись на її місці були розташовані невеличкі окремі селища, які в результаті були об’єднані в місто, і стали його районами.
Найпрестижнішим із них є Дзінтарі, а його найпопулярнішим місцем, в якому прагнуть побувати практично всі туристи, є концертний зал з однойменною назвою. Він почав свою роботу ще у 1897 році і продовжує працювати і до сьогодні.
концертный-зал-дзинтари-3214
Аби проникнутися духом справжньої Латвії, місцеві жителі рекомендують прогулятися центральною вулицею міста – Йомас. Тут можна насолодитися неспішним відпочинком в парку і скверах, а також зазирнути в один із сувенірних магазинів або ресторан. Влітку там постійно проходять різноманітні фестивалі та концерти, і життя вирує і вдень, і вночі.Ну, і, звичайно, море. Воно чудово доповнює приємний літній відпочинок.
jurmala-jomas (2)
Та одразу варто сказати, що тих, хто чекає побачити тут сучасні хмарочоси та торгівельні центри на кожному кроці, чекає розчарування. Юрмала - місто, яке ще однією ногою стоїть в минулому. Саме тому, приїхавши сюди, ви будете почувати себе як вдома.
Звичайно, це навіть не половина цікавих місць, які варто відвідати, відправившись в Латвію. Але ж самі знаєте, що краще один раз побачити, аніж сто разів почути.