ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Правда життя: Фредді Мерк’юрі
Його життя активно продовжують обговорювати навіть через чверть століття після смерті. Адже Фредді Мерк’юрі був музичним генієм, який без перебільшення заслуговує на довічну пам'ять та шану. Він і сьогодні продовжує з’являтися на перших сходинках в опитуваннях найавторитетніших музичних журналів, як один з «найкращих британців», «найвеличніших вокалістів», «володарів найвеличніших голосів за всю історію музики».
А його ім'я і гурт "Queen" неможливо уявити окремо.
Головною особливістю Фредді Мерк’юрі за життя була впевненість в собі. Народившись на Занзібарі, Фарух Балсара (так насправді звали співака), як і більшість місцевих дітей, прожив практично все дитинство в інтернаті, адже батьки постійно були на роботі. Та це зовсім не зашкодило хлопцю, навпаки, навіть допомогло навчитися постояти за себе, коли потрібно.
08_AaiImms
Його ім’я перекладається з парської як «прекрасний», і Фредді знав, що він і є таким. Єдиним недоліком він вважав свій неправильний прикус, через який передні зуби дещо стирчали, та пізніше і це перетворилося в «родзинку».
Переїхавши до Лондона хлопець став розвивав свій музичний талант, і у 1971 році знайшов молодий гурт, який вмовив перейменувати на «Queen».
MERKIURI_Freddi11
Коли на зорі слави у Мерк’юрі запитали у чому секрет успіху гурту, він не задумуючись відповів: «У моїй харизмі!». І це була правда. Фредді не тільки писав пісні, виконував їх, а й дарував глядачам справжнє задоволення від своєї особливої манери поведінки на сцені.
А голос. В одній пісні він легко переходив з басу на тенор, і навпаки, вражаючи слухачів 5-ма октавами. Його вокальною технікою захоплювалась сама Монтсеррат Кабальє, називаючи голос співака «кришталево чистим».
За час свого існування на чолі з Мерк’юрі, «Queen» відіграв більше 700 концертів. І кожен з них був особливим, адже як говорив сам фронтмен гурту: «Концерт – це не просто виступ, це – театральне дійство».
фото-5(178)
Але популярність зовсім не означала такий же успіх в особистому житті. На піку слави таблоїди у пошуках нових, сенсаційних матеріалів стали писати про те, що Фредді Мерк’юрі – гей. Співак довго не реагував на це, доки це остаточно його не розізлило. Тоді в одному інтерв’ю він сказав, що має сексуальні відносини лише з тими, кого він любить, і не важливо, чоловік це, чи жінка.
image (1)
Вже після смерті легендарного виконавця шанувальникам стало відомо більше про його особисте життя. 7 років він був одружений з Мері Остін. Вона стала для нього не просто дружиною, а єдиним справжнім другом, підтримуючи виконавця навіть після розлучення. Після того у Фредді було справді дуже багато партнерів, та причина була банальна – самотність. Всі вони, як зізнавався співак, велися лише на його зірковий статус та гроші. А йому потрібне було справжнє кохання. Так і не відомо, хто з випадкових партнерів заразив його СНІДом, але після цієї звістки Мерк’юрі дуже мінився. Він став багато працювати в студії, аби встигнути створити та записати якнайбільшу кількість пісень, зміст яких він дуже хотів донести до слухачів.
Широкому загалу про свій діагноз співак повідомив за день до своєї смерті.
Та слава гурту «Queen» живе і сьогодні. Гурту, який отримав шалену популярність завдяки Фредді Мерк’юрі.