ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Повноформатний альбом від гурту MY*17
Своєю першою повноформатною роботою порадував українських меломанів столичний поп-панк-гурт "MY*17"(MY.SEVENTEEN).
Нагадаємо, що сам гурт бере початок від 2007 року, коли четверо хлопців зібралися та вирішили пограти у своє задоволення. Уже через рік, у 2008,  вони дали свій дебютний концерт.
І далі пішло: виступи, концерти, дебютна платівка, що отримала назву "Погуляли...". Наразі у творчому доробку гурту вже більше 200 концертів у різних містах України та за її межами, а також два міні-альбоми 2010 та 2014 років. Крім того, гурт має один відеокліп "Настя".
Додамо, що особливу популярність колектив здобув після участі в українському музичному талант-шоу "X-Фактор", на якому вразив усіх своєю щирістю та якісною авторською піснею.
Новий альбом отримав назву "Те, Чим Я Живу" та подарував українським меломанам 10 авторських композицій зі вступним інтро-треком, загальною протяжністю трохи більше 30 хвилин.
Зокрема, самі музиканти, коментуючи свою роботу, відзначили: "Роботу над альбомом "Те, Чим Я Живу" ми розпочали ще у 2013 році й працювали над ним на декількох різних студіях звукозапису в Києві. У результаті - чи не кожен слухач може віднайти в ньому свою особисту пісню, адже диск вийшов надзвичайно різноманітним і позбавленим прив’язки до якогось конкретного стилю".
Як на мене, альбом має всі задатки успішної платівки. Він драйвовий, емоційний та налаштовує на свою специфічну атмосферу. Крім того, робота розрахована на різноманітну аудиторію. Тут є композиції, які сподобаються любителям рокового звучання, є треки для людей із ліричною душею.
А тому студійну роботу вважаю вдалою, а самим музикантам хотілося б побажати й надалі тішити нас якісною та цікавою музикою.