ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Повернення. Джастін Тімберлейк
Улюбленець мільйонів жінок по усьому світу, співак та актор Джастін Тімберлейк нещодавно преентував кліп на пісню "Say Something", який записав та відзняв в дуеті з легендарним кантрі-музикантом Крісом Степлтоном.
Маємо відзначити, що сімейне життя дається взнаки. Джастін обрав сімейне щастя, на час сповільнивши темп своєї творчої роботи. Але це зовсім не значить, що вона повністю зупинилась. Співак говорить, що на альбом, який вийде за останні 5 років, його надихнули дружина, дитина та рідні місця (співак народився в штаті Теннесі).
900-timberlake-say-something
А поки представив шанувальникам кліп "Say Something". Прихильники схвально оцінили її, зауваживши, що Тімберлейку вдалося чудово поєднати кантрі-стиль з електронною музикою.
Фанати настільки засумували за відсутністю співака на телеекранах, що всього за два дні кліп набрав більше 4 млн. переглядів.
justin-timberlake-say-something-1274x666-thumb-700xauto-191697
У відео Джастін з Крісом Степлтоном продемонстрували своє вміння віртуозно вправлятися з музичними інструментами та вирішили не завантажувати глядача надмірними спецефектами чи складними сюжетами, аби шанувальники мали можливість сповна насолодитися приємною мелодією.
Пропонуємо зробити те саме і вам.