ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Повернення через 5 років: Kesha представила новий сингл та готує вихід альбому
Популярність до американської співачки Kesha прийшла на початку 2000-х, коли вона записала спільний трек з репером Flo Rida. Після цього вона порадувала шанувальників багатьма кліпами і кількома студійними альбомами. Та після того дівчина пропала з телеекранів, а про її успішну кар’єру стали говорити все менше.
З тих пір пройшло цілих 5 років, і от, нарешті, Kesha повернулася з новим треком "Praying". Він кардинально відрізняється від її попередніх хітів – запальних та по-молодіжному відривних. Очевидно, 5 років творчої перерви стали для співачки не тільки часом для роздумів, а й дорослішання.
Її новий хіт «Praying» - це вже не просто молодіжна «попса», це, скоріше, психологічна баллада, в якій дівчина роздумує над сенсом життя та призначення в цьому світі.
Kesha-Praying
У ньому вона з’являється в кількох образах та бореться з людями-свинями. І такі метафори там з’явилися зовсім не випадково.
Великого розголосу кліп «Praying» набрав ще й після скандалу, який трапився у 2016 році. Співачка розповіла громадськості про сексуальні домаганні свого продюсера та навіть зґвалтування. Але чоловік все заперечував, і суд так і не відбувся. А от дівчині довелося пережити нелегкі часи. Вона впала в депресію, стала страждати від зайвої ваги та тривожності.
kesha-praying-music-video-2
Реліз нового, третього альбому Kesha призначений на середину серпня, і обіцяє бути досить цікавим. Там можна буде знайти спільні роботи з популярною виконавицею в стилі кантрі Доллі Партон, а також сміливі експерименти з рок-гуртом Eagles of Death Metal.
До речі, співавторкою багатьох синглів до нового альбому Kesha стала її мати – Піб Себерт.
Пропонуємо і вам переглянути нове відео та оцінити його.