ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Потап: Голос, Настя і Mozgi
Коли на радіостанціях почала лунати перша пісня дуету Потап і Настя Каменських, їй, як і творчому колективу, пророкували недовгу долю, бо то, за словами гнівних критиків, був «шлак для молоді». Але Олексій Потапенко, він же Потап, не міг здатися так просто, бо вже міцно вчепився в ласий шматок під навою «шоу-бізнес». Цього тижня, 8 травня, співак, продюсер і ведучий відсвяткував свій 36-й день народження.
За цей час йому вдалося суттєво розширити масштаби своєї діяльності. Вісім років своєї творчої кар’єри він провів пліч-о-пліч з Настею Каменських. Їм часто приписували службові романи, і навіть поговорювали про те, що Олексій збирається одружитися з молодою напарницею. Але чоловік вміло насміхався над допитливими журналістами, і часто саме гумор допомагав йому не впадати у відчай, продовжуючи вірити у свої сили.
У 2014-ому Потап створив творчо-продюсерський центр Mozgi Entertaiment, який об’єднав кількох його талановитих колег. Але останнім часом про нього говорять, в основному, як про суддю відомого проекту Голос країни. Співак зізнається, що його багаторазово запрошували на цю роль, але тривалий час він не був впевнений, що зможе стати повноцінним наставником і справедливим суддею.
Potap
Як говорить сам артист: «Я дуже люблю звичайних людей. Я щодня ходжу по Бессарабці, і збираю місцевий фольклор. І думаєте де? Звичайно, спілкуючись з вуличними торговцями, бабцями на лавках біля під’їздів і навіть безхатьками, бо серед них є неймовірно інтелігентні й освічені люди. Але якщо справа стосується творчої діяльності, то я люблю дивувати народ, тому і мене потрібно здивувати». Організаторам таки вдалося це зробити, і ось, Олексій в кріслі судді.
Багатьом незрозуміло, чому молоді і перспективні виконавці масово обирають у наставники Потапа. Чим же він такий особливий? Справа в тому, що Олексій завжди відрізнявся прямолінійністю, і майже ніколи скромністю. І, напевно, саме чесність і є його головною «фішкою». Він впевнений у своїй талановитості, яку не бачить хтось інший? Потап прямо і з гумором скаже, що зірку такої величини справді важко розгледіти. Його вдесяте одружують з Настею Каменських, а він спокійно говорить про те, що ужитися Насті з таким популярним і вимогливим чоловіком просто не вдасться.
За лаштунками Голосу Країни Потап спілкується однаково добре як із зірками, так і з операторами, монтажерами і прибиральницями. Він – звичайна людина. «Зіркова хвороба», на щастя, зачепила його лише «уламком», і одужати від неї вдалося дуже швидко. Наразі, в роботі Олексій керується вже не емоціями, а здоровим глуздом.
Деяким зіркам українського шоу-бізнесу така «розкіш»звичайно здається недозволеною. Та нашого іменинника це зовсім не хвилює. З днем народження тебе, Потапе! Творчих успіхів!