ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Помічники сучасної жінки в домі
Скільки разів ви чули від жінки фразу: «У мене не 100 рук»? Сучасним жінкам і справді часто не вистачає ще однієї пари рук і кілька додаткових годин у добі, аби встигнути все. І не дивно, адже вони одночасно мають виконувати багато ролей: люблячої дружини, турботливої мами, кваліфікованого працівника на роботі, вірної подруги, і це далеко не повний перелік.
Але виконувати щоденні завдання було б набагато важче, якби під рукою не було сучасної техніки. Вона справді спрощує життя, і значно скорочує час, потрібний на прибирання, прання або приготування їжі. Цей тиждень багатий на події - в 19 столітті були запатентовані праска, плита та пилосос. Саме тому ми вирішили скласти список сучасних новинок техніки, які стануть в пригоді кожній господині:
лучший-моющий-пылесос-для-дома1
1. Миючий пилосос. Чудова річ, завдяки якій ви зможете не тільки очистити килими від бруду, а й зробити вологе прибирання ламінату або паркету. Деякі види такої техніки додатково оснащені пароочисниками, що особливо зручно для тих, хто має домашніх улюбленців. До речі, такий пилосос також чудово справляється з розлитою рідиною. А досвідчені домогосподарки використовують його навіть для миття вікон і скляних поверхонь.
store_apendix_large78_157
2. Зволожувач повітря. Від рівня вологи в квартирі чи будинку залежить не тільки комфортне перебування в них, а й здоров’я. В умовах недостатньої вологості у людини виникає втома, збільшується сприйнятливість до різноманітних вірусів та бактерій, і процес старіння проходить набагато активніше. Крім того, в будинку швидше виходять з ладу меблі, адже починають поступово розсихатися. Зволожувач допоможе запобігти таким неприємностям.
img_55e96229511bc833172192
3. Кухонний комбайн або блендер. В залежності від комплектації він може замінити терку, м’ясорубку та міксер, а іноді і кавомолку. Крім того, зекономить місце на кухні. Особливої уваги заслуговує комбайн-конструктор. Він являє собою металевий міксер з чашею і вінчиком, до якого можна докуповувати різноманітні насадки, терки, пристрій для витискання соку, прес для ягід, електронні ваги і навіть мороженицю.
0604-1210x642
4. Термопот. Поки це не частий гість в будинках сучасних господинь, але впевнені, що дуже скоро він стане супер-популярним. Цей пристрій поєднує в собі функції чайника та термоса. Він нагріває воду, і може підтримувати її температуру протягом тривалого часу. Таким чином, можна суттєво зекономити на електроенергії, адже вода нагрівається лише раз, а користуватися нею можна цілий день без необхідності нагрівання.
nuzhna-li-multivarka_2
5. Мультиварка. Вже кілька років господині продовжують насолоджуватися перевагами цього чуда техніки. Деякі режими дозволяють готувати їжу навіть за вашої відсутності, а також випікати, смажити, готувати йогурти та дієтичну їжу на пару. Автоматизована система налаштувань для кожного режиму не дасть підгоріти або залишитись вашій страві недоготованою.
Життя іде, і технічний прогрес продовжує дарувати людству безліч різноманітних винаходів. Деякі з них – всього лише статусні девайси, які потрібні радше для «понтів», та інші, як, наприклад, техніка з нашого списку, є справді потрібними та затребуваними.