ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Покликаний веселити. Джим Керрі
Важко повірити в те, що улюбленцю мільйонів шанувальників по усьому світу вже 56 років. Здається, роки не мають жодної сили над ним. Яскравий, веселий, усміхнений та позитивний, Джима Керрі важко уявити в іншій ролі.
Його акторські проби почалися ще в дитинстві, коли стоячи перед дзеркалом він майстерно копіював Джека Ніколсона та Леоніда Брежнєва. Любов до кривляння вилилась у вміння робити це справді дуже реалістично.
Та початок кар'єри Керрі був не надто оптимістичним. Фільм, який з часом отримав неабияку популярність -"Ейс Вентура: розшук домашніх тварин", сценаристом та актором в якому виступив сам актор, довго не міг отримати належного визнання.
ace_ventura_un_detective_diferente_1993_6
Джим вклав в нього всі свої вміння та талант, але ні фінансування, ні згоди акторів так і не міг добитися. Та це зовсім не засмучувало хлопця, і він продовжував роботу над картиною, яка таки побачила світ, і зібрала в прокаті несподіваних 100 млн. доларів.
А от першим фільмом з Джимом Керрі в головній ролі, який отримав схвальні відгуки кінокритиків та був номінований на Золотий Глобус та Оскар стала картина "Маска". От де актор зміг проявити себе на повну, його дитяче захоплення кривлятися стало відтоді професійним вмінням.
den-rozhdeniya-dzhima-kerri-top-10-luchshih-roley-imeninnika-5
За роки своєї професійної діяльності актору справді вдалося досягти неабияких вершин, і стати одним з найбільш оплачуваних акторів Голівуду. За роль у фільмі "Кабельшик" Джим першим серед акторів отримав 20 млн. доларів. Таємні вподобання Керрі - караоке та суші. Актор може довго насолоджуватися японськими стравами, співаючи годинами поспіль улюблені пісні.
rs_634x754-150929163151-634-jim-carrey-cathriona-white
Та кар'єра комедійного актора не така вже й легка. Посміхатися на публіці - не значить бути таким же в звичному житті. Актор неодноразово лікувався від депресій та навіть збирався написати про це книгу. На щастя, перемогти ці проблеми вдалося, і світ і надалі насолоджуться неймовірним позитивом актора.
Ну і наостанок ще один цікавий факт. Мало кому відомо, що на роль Джека Горобця у фільмі "Пірати Карибського моря" всерйоз розглядали кандидатуру Джима Керрі, і навіть запропонували йому головну роль. Але актор відмовився через зйомки у фільмі "Брюс Всемогутній".