ТОП новина

Автор: t.vdovychenko
Початок нового сезону на Рекорд FM
На хвилі Рекорд FM старував новий сезон! Ваша улюблена радіостанція змінюється, стає ще кращою та досконалішою.
Відтепер з сьомої години ранку разом із Вами прокидатимуться Герман Анатолійович та Костя у ранковому шоу "Bla-Bla-Ранок". Новий проект матиме багато цікавих та корисних рубрик. Зокрема, у Standpoint ви почуєте про найпопулярніші твіти за вчорашній день та будете в курсі того, що стається сьогодні. Також для вас ми підготували безліч інтерактивів та, звичайно, призів) Тож уважно слухайте 105.2 з сьомої до десятої щобудня та телефонуйте до студії Рекорд FM!
Наш "Мелофон" теж змінився. Програма отримала нове звучання, щоб привітання лунали ще крутіше) Тож о 13 та о 19 годині Ваші привіти передаватимуть улюблені ведучі Катя, Юля та Альона.
Служба інформації Рекорд FM відтепер щодня готуватиме для Вас десять випусків новин. З восьмої години ранку до шостої вечора Ви будете в курсі усіх новин міста, області та країни, в цілому. Також ми розказуватимемо про актуальні новин у спорті та культурному житті.
Команда Рекорд FM підготувала для Вас ще багато новинок. Тож слідкуйте за ефіром та не пропустіть! Також зовсім скоро на сайті радіостанції у розділі "Ведучі" ви зможете ближче познайомитись та більше дізнатись про голоси хвилі 105.2!