ЦІКАВЕ

Автор: alena
P!NK. Не така як всі
Вона далеко не зразок скромності, навпаки, це зухвала, яскрава, епатажна особистість. Майже кожному відомі її "Just like fire", "Try", "Sober", "Stupid girls" та багато інших. Це іменинниця дня - Пінк. Про її зовсім "не рожеве" життя - далі.
Озираючись в дитинство, Алі́ша Бет Мур (справжнє ім'я зірки) зізнається: "Я була справжнім породженням пекла, товаришувала тільки з хлопчаками", а у віці 15 років її вигнали зі школи за те, що вона не соромлячись висловлювала свою думку. "Мені подобалося відрізнятися", - говорить співачка. Мабуть, саме це вплинуло на теперішню популярність зірки.
"Безстрашна" - часто називають Пінк. Чого тільки нема в її концертних номерах та відеороботах: трюки в стилі цирку Cirque du Soleil, елементи банджі-джампінгу, політ з висоти 20-поверхового будинку, виступ на трапеції в формі шовкової стрічки. Мало хто зважився б на таке. Окрім Пінк. А ще, зірка сама зробила пропозицію своєму коханому - увигляді таблички з написом «Ти одружишся зі мною?». На іншій стороні було написано «Я не жартую!».
"Усюди, де я з'являюся, я залишаю після себе хаос. Я хочу сказати чесно: мені просто подобається привертати до себе увагу. Там, де я, у нудьги не залишається шансів!", - заявила Пінк.
У серпні цього року Пінк оприлюднила нове відео на пісню "What about us" та анонсувала вихід нового альбому "Beautiful Trauma", який стане сьомий у творчості зірки. Реліз платівки запланований на 13 жовтня.
З нетерпінням чекаємо нових, вибухових, божевільних і таких цікавих творінь Пінк!