ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Пісні, що чіпляють за душу: Олександр Рибак і кавер-версія композиції "1944"
Погодьтеся, кавер-версії хітів часто бувають навіть кращими за оригінал. Але сьогодні мова піде, скоріше, про рівноправність. Адже інструментальні варіації - широке поле для уяви, почуттів і переживань. Це музика, яка спонукає до створення власної картинки в уяві, і вона щоразу буде унікальною.
Пісня Джамали "1944", з якою вона перемогла на минулорічному Євробаченні, стала хітом без кордонів, і проникла в серця мільйонів людей. В тому числі, і норвезького співака Олександра Рибака.
Артист зізнався, що його настільки зачепила ця пісня, що у нього виникло непереборне бажання "щось з нею зробити". І він зробив те, що вміє найкраще - зіграв її на скрипці. Здається, так хіт став ще більш душевним і емоційним. Та і за самим співаком в процесі виконання спостерігати дуже цікаво - глибина відчуттів, що переживає виконавець,читається у нього на обличчі. Він справді не просто переграв цю композицію, а зумів ще раз прожити.
Вже за першу добу після того, як кавер-версія Рибака з'явилася на його youtube-каналі, вона набрала більше 16 тисяч переглядів. А сам Олександр, за його словами, в цей час уважно стежив за другим півфіналом цьогорічного Євробачення.
Цьогрічний переможець вразив його не менше за Джамалу, а його душевна балада стала мотиватором до створення ще однієї кавер-версії. Обидві маєте можливість переглянути просто зараз.