ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Підсумки року: 3 найращі українські пісні 2017
Шоу-бізнес щороку радує глядачів та слухачів великим і багатим урожаєм творчих напрацювань, нових хітів і безлічі чуток, які із задоволенням "обсмоктує" жовта преса. Та сьогодні ми пройдемо повз таких "страстей" і поговоримо про тих, хто справді вартий уваги. Про виконавців, чия робота не залишилась непоміченою.
Маємо зізнатися, обрати серед такої кількості хітів було дуже непросто, але ми спробували. І ось який топ у нас вийшов:
top917
Потап і Настя
Цей дует завжди був у центрі уваги. Майстерності перевтілюватися з веселих та навіжених у романтично-ліричні образи у Потапа та Насті не відняти. І навіть після того, як виконавці оголосили про творчу перерву, їх не перестають обговорювати, а їх хіти продовжують бути популярними. Важаємо, що виконавці заслужено отримали премію "За вклад в національну індустрію шоу-бізнесу" від М1 Music Awards.
Monatik
Зараз ім'я виконавця у всіх на вустах. Його запальні хіти швидко злітають до вершин хіт-парадів та підхоплюються публікою у нічних клубах. Сам Дмитро - відкрита, позитивна та зовсім не хвора на зіркову хворобу людина. Свого часу він шукав натхнення та пробував свої сили у багатьох заняттях, але коли нарешті знайшов свою нішу, популярність сама пішла на зустріч.
Своє особисте життя співак не афішує, але нещодавно виявилось, що він став батьком двох синів.
Время и стекло
Їм підспівує не тільки українська молодь, а й старше покоління. Яскраві, стильні, їх кліпи завжди відрізняються оригінальністю. Мало кому відомо, що кілька хітів популярних зараз, були в арсеналі гурту вже давно, але вони чекали свого зіркового часу "в шафі".
Остання робота "Троль" порадувала любителів незвичайного відео, небанального та з родзинкою, а сам дует став "Гуртом року" за версією глядачів каналу М1.