ЦІКАВЕ

Автор: alena
П'ятимізансценний кліп від GADAR
Репер GADAR представив відеороботу в стилі "Бійцівського клубу".
Історія кохання, якій не судилося збутися: Нателла Крапівіна показала психологічну драму з репером GADAR і Надією Мейхер у головних ролях.
У дебютному відео на трек "Не плачь" молодий артист GADAR постав в образі самотнього романтика.
Вихований за законами вулиці і оточений суворими умовами виживання, головний герой відчайдушно намагається виконати свою мрію, кидаючись з крайності в крайність: вдень він працює охоронцем, а ночами пише пісні і вірші.
До фінального кадру режисер тримає інтригу, розділивши відеоряд на п'ять мізансцен. У центрі уваги класична партія "він і вона", однак головні герої живуть у полярних світах.
У кліпі GADAR "Не плачь" Нателла Крапівіна робить посилання до культового роману Чака Паланіка "Бійцівський клуб", алегорично порівнюючи любов – ринг. У боротьбі за мрію головного героя відправляють у нокаут.
У кліпі роль коханої головного героя виконала Надія Мейхер.
"Для мене велика честь працювати пліч-о-пліч з командою професіоналів, чиї досягнення говорять самі за себе. Мої слова подяки Нателлі Крапівіною і Світлані Лободі за можливість зберегти свою самобутність в кадрі і музиці, а харизматичною і чарівною Надії Мейхер - за артистизм і слова підтримки на знімальному майданчику. Мені здається, у нас вийшло глибоке і чесне відео", - прокоментував GADAR.
Джерело: tsn.ua