ЦІКАВЕ

Автор: alena
Pianoбой створив ПОЛУНИЧНЕ НЕБО
Його пісні створюють дзен ("глибоке зосередження", споглядання), а відеокліпи пронизані мріями про краще майбутнє. В цьому і є весь Pianoбой. Про екранізацію нової роботи "Полуничне небо" -
Д.Ш.: "В кліпі, як, власне, і у пісні, є фарби з усьго світу, та поєднання енергії різних, але прекрасних людей, що прожили один день у гармонії одне з одним. Все це - те, що Україна зможе в неосяжній мірі дати світу, як тільки по-справжньому відкриє в собі."
У відео знялись вся сім'я Шурових: сестра Дмитра Оля, дружина Ольга, Дмитро і Лев, сім'я Миколи Кузьми і Ольги Козловської з дочками Ніколь, Мішель і Хлоєю, художники Ілля Чичкан і Маша Шубіна, учасники гурту Pianoбой, актриса Світлана Косолапова, Маріанна Факас і Белла Завертана та ін. Коментуючи свою появу у відеороботі, вони заявили: "Ми, команда молодих людей, які приєдналися до створення кліпу, хочемо візуалізувати, наворожити для себе ідеальну країну".
Дмитро Шуров: "Коли я сказав, що в якості слогану до кліпу «Полуничне Небо» можна взяти слова з "І мертвим, і живим" Тараса Шевченка "І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь", мене затролила вся команда. А насправді я потрапив в десятку. Україна - дивовижна, мультикультурна країна, яка знаходиться між сходом і заходом. У кліпі "Полуничне Небо" ми хотіли показати емоційно, культурно і естетично різну, а але таку ідеальну і прекрасну в нашій уяві Україну, де є місце всім - художникам і бізнесменам, хорошим і не дуже людям будь-якого віку і віросповідання. Адже тільки країна, де гідно і впевнено почувають себе люди всіх мастей, може вважати себе цивілізованою і успішною. Країна, в якій космополітизм не заважає патріатізму, і навпаки, а нове створюється, спираючись на досвід кращих, а не на заперечення і руйнування. У кліпі "Полуничне Небо", як власне і в пісні, є нотки, української, також східної і західної культур, є фарби усього світу, і об'єднання енергій різних, але прекрасних людей, які прожили один день в гармонії один з одним. Все це - те, що Україна зможе в неосяжній мірі дати світові, як тільки по-справжньому відкриє собі".
"У цьому відео є все, що я люблю: мирне небо, український дім, обвішаний індійськими ковдрами, веселі діти-шкоди, дорослі з їх проблемами і їх моментами щастя, коханці, які лаються, але миряться, художники і їхні картини, музиканти та їх сцена, найкрасивіша природа моєї країни, смачний літній стіл, вино і навіть барабанщик-буддист! Що ще потрібно від життя? А потрібно, щоб вся ця ідеалістична картинка стала реальністю для всіх моїх співвітчизників. У відео зашифровано безліч символів, але, клянусь, так вийшло не спеціально. Починається з ловця снів - амулета індіанців, який захищає свого власника від злих духів. Висить цей амулет в старенькому, але відремонтованому хіповому фольксвагені, за кермом якого знаходяться люди, котрі люблять одне одного. Для мене цей фольксваген - це Україна, а люблячі люди за його кермом - це ми з вами ... Далі розшифровуйте цей містичний кліп самі".
А Ви вже увійшли в стан дзен?