ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
People: Памела Андерсон відсвяткувала свій 50-ий день народження
Шикарна, епатажна, найсексуальніша фотомодель і акторка, силіконова діва, вульгарна жінка, як тільки не говорили і не писали про Памелу Андерсон. Та вона завжди мала свою думку і чітку життєву позицію, яку прямо оголошувала всім, навіть тим, хто категорично з нею не згоден. Вона не боїться зізнаватися у тому, що не раз експериментувала з зовнішністю у пластичних хірургів і сміливо розповідає про невдалий досвід.
З’явитися на екранах Памелі допоміг випадок. Після закінчення школи вона влаштувалася працювати у школу вчителем фізкультури. На одному з футбольних матчів дівчина потрапила у об’єктив камери, за що отримали схвальні вигуки та аплодисменти всього стадіону. Практично одразу ж після цього Андерсон запросили працювати на телебачення, і в тому ж 1989 році вона з’являється на обкладинці журналу Playboy, чим робить неймовірний стрибок у своїй кар’єрі.
1276148604_placepic.ru_young_pamela_anderson_21
Дівчину з красивою зовнішністю і шикарною фігурою помічають кіношники, і пропонують роль у популярному в 90-ті роки серіалі «Рятувальники Малібу». Зваблива Сі Джей Паркер у червоному купальнику, що поспішає на допомогу тим, хто потрапив в біду, стала об’єктом обожнювання чоловіків всього світу. Але, на жаль, ця роль не змогла подарувати Памелі квиток у велике кіно.
Ще однією спробою вирватися у вищий світ кінематографу була картина «Блондинка і блондинка», знятий у 2008 році. Там Памела зіграла разом з Деніс Річардс, але фільм став провальним.
Та це не завадило Андерсон стати популярною та знаменитою. Вона знімалася для журналів, в рекламі, ток-шоу, була ведучою. І тричі виходила заміж. При чому, два рази з трьох одружувалась на одному й тому ж чоловікові – музикантові Томі Лі, з яким жінка має двох спільних дітей.
Brandon-Thomas-Lee-Pamela-Anderson-and-Dylan-Jagger-Lee
Їх сімейне життя завжди було «під прицілами» камер, а після розлучення набуло ще більшого розголосу через те, що Томі виклав у загальний доступ їх з Памелою домашнє відео.
Навіть у свої 50 жінка не соромиться свого величезного життєвого досвіду, який деякі не можуть назвати надто вдалим. Вона відверто зізнається, що численні пластичні операції давали можливість покращити зовнішність лише на деякий час, і це, скоріше, було просто примхою, яка з’являлася тоді, коли жінка не знала чим ще порадувати та розважити себе у цьому житті.
З часом вона позбавилася від імплантів, і почувається такою ж красивою і щасливою, як колись.
0001
Памела Андерсон не боїться старості. В одному з інтерв’ю вона сказала, що навіть мріє стати «старою й беззубою», бо це буде «справді весело».
«Всі ми стаємо старшими, і повинні навчитися прийняти свій вік. Старійте красиво, і не переставайте веселитися» - говорить Памела, і абсолютно права.