ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
People: Ольга Фреймут
Її можуть не любити або навпаки обожнювати, але персона Ольги Фреймут невідома мало якому пересічному українцю. Свою популярність ведуча здобула за часи роботи у проекті "Ревізор", як то кажуть, працювала на популярність. А опісля вже популярність стала працювати на неї.
25 лютого Ольга Фреймут святкуватиме свій день народження, і з цього приводу ми вирішили поділитися з вами цікавими фактами про життя ведучої.
imgonline_com_ua_resize_gfyy7sme9a
Яскраву, харизматичну і часто скандальну білявку впізнають повсюди. Але були в житті Ольги і експерименти, коли вона вирішила змінити імідж, та перефарбувалася в брюнетку. Але такий сміливий крок не приніс зірці нічого, окрім депресії, тому Фреймут поспіхом перефарбувалася, будучи впевненою, що сумні люди точно нікому не подобаються. Взагалі Ольга любить моду. Її кумиром є Габріель Шанель, і приїзджаючи до Швейцарії, вона завжди відвідує її могилу. Перед тим, як почалися стосунки ведучої з її теперішнім коханим та батьком двох молодших дітей Володимиром Локотко, Ольга навіть просила біля могили Гаьріель стати її хрещеною.
5454
Після того, якимось магічним чином відносини стали швидко розвиватися, і незабаром Фреймут розповіла всім, що вагітна.
Окрім Швейцарії, телеведуча полюбляє також Англію та Шотландію. Там не тільки красива природа, а й дуже стильні люди, якими Ольга любить залюбки милується.
u4gisZ97KDU
Та про Фреймут говорять не тільки як про ведучу. Не так давно всі почали активно обговорювати і її письменицьку діяльність. Почалася вона в 2015 році з книги "Де їсть і з ким спить Ольга Фреймут". І ось нове творіння скоро побачить світ. Та ще тільки з'явившись уривком в соцмережі, книга вже встигла викликати бурю емоцій у потенційних читачів. Одні чекають її, аби швидше прочитати, інші дивуються стилістиці, розділовим знакам та дивним словам.
Та Ольга Фреймут - особистість незвичайна та багатогранна. І точно не чекає одноголосного схвалення, адже негативна реакція - теж реакція. Бо мовчання - ось що погано.