ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
People: нова хвиля успіху Катя Chilli
Ті, хто дивився шоу «Голос країни» не могли не побачити і не почути цю співачку з неймовірними вокальними даними. Багато хто познайомився з нею вперше, а дехто відчув приємну ейфорію дежа вю далекого 1997 року, коли виконавиця Катя Chilly стала спражнім приємним шоком для тисяч шанувальників якісної української музики не тільки в Україні, а й у всій Європі.
Шлях на велику сцену почався практично з щасливого випадку, коли дівчинка Ліза виступила в одному з телевізійних концертів. А вже через 6 років, завдяки співпраці з продюсером Сергієм Сметаніним, український шоу-бізнес відкрив для себе неординарну, специфічну та дуже талановиту Катю Chilly. Вона дуже швидко записала свій перший альбом «Русалки in da house», і стала частою гостей різноманітних фестивалів в Україні та за кордоном, отримуючи гран-прі та призові місця.
katya-chilly
Її концерти навіть транслювалися каналом BBC. Та в якийсь момент зірка зникла зі сцени. Причиною стала серйозна травма, яку Катя отримала, впавши зі сцени. Вона на тривалий час паралізувала їй шлях до успіху, а складна реабілітація викликала тривалу депресію.
Найкращою і найвірнішою підтримкою для співачки стали її рідні і близький друг Сашко Положинський – лідер гурту «Тартак». Разом з ним Катя повернулася до творчості у 2003 році, випустивши спільний хіт «Понад хмарами». А через 3 роки світ побачив ще один альбом – «Я - молодая». Та після нього зірка вирішує змінити склад гурту, і починає працювати з іншими музикантами. Вона набагато рідше з’являється на публіці та заглиблюється у сольну роботу.
1l1HydBf3nU
Шанувальники зневірилися у світлому майбутньому співачки, і популярність стала поступово згасати. І лише через 10 років її талант українці розгледіли знову. Вийшовши на сцену «Голосу країни», співачка мала на меті лише підтримати молодих виконавців, та сама виявилась у їх числі після пропозиції обрати собі тренера.
Та в її виступі відчувалася не тільки душевність та емоційність, а й певний «крик душі», який змогли почути і судді, і глядачі, які зрозуміли, що саме таких виконавців не вистачає Україні. І, незважаючи на те, що співачка в фіналі поступилася священику Олександру Клименко, вона довела, що її творчого потенціалу вистачить ще не на один хіт і альбом.