ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
People: Наталія Жижченко (ONUKA)
Зі своїм музичним проектом ONUKA Наталія Жижченко увірвалася у світ українського шоу-бізнесу у 2013 році, і назавжди його змінила. Якась нереальна, космічна, трохи дивна, і водночас захоплююча і емоційно насичена музика та вокал викликали в українських слухачів бурю позитивних емоцій.
"Вона - неземна" - говорили про Наталю прихильники. Любов до творчості просто не могла не прорости в душі цієї дівчини, бо ж народилася вона в сім'ї музикантів. Перші спроби вона робила разом з братом у гурті Tomato Jaws, а пізніше відчула потребу зробити щось своє. Так і з'явився електронно-фольковий гурт ONUKA.
онука
Свого часу Наталія жалкувала, що отримала професію етнокультуролога, і навіть вважала час навчання витраченим дарма. Краще б в консерваторія пішла. Але доля розставила все на свої місця. Після того, як її дітище стало популярним, співачка все більше хотіла поділитися основами етнокультури з іншими, бо ж саме етномотиви стали однією з основ творчості гурту. А першими з ким співачка стала ділитися своїми знаннями стали діти, яким артистка залюбки викладала.
69196-21079_b_1490250269
Наталю рідко можна побачити усміхненою. Ні, вона не переживає ніякого внутрішнього конфлікту, горя чи іншої біди. Як зізнається сама виконавиця, такий стан душі у неї ще з дитинства. Сум - її перманентний нормальний стан. Задоволення, до речі, співачка теж отримує від звичних, простих речей - близьких людей, успіхів у творчості, свого улюбленого пса, а натхення часто черпає у зоні відчуження - Чорнобилі .
Наталія Жижченко - справді особлива персона в українській музиці, недарма минулого року вона потрапила у рейтинг 100 найвпливовіших жінок України.