ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
People: Наталя Могилевська
Хтось називає її жінкою-мрією, хтось «працьовитою конячкою», а дехто навіть не цурається більш відвертих слів, як то «стерва». Свій 42-й день народження Наталя Могилевська відсвяткувала 2 серпня на знімальному майданчику вокального шоу «Голос. Діти».
Сьогодні вона щаслива і закохана, та неохоче зізнається в цьому. Адже навчена гірким досвідом, перестала афішувати свої стосунки з чоловіками. Погоджується говорити тільки про те, що коханий колись працював на телебаченні, а зараз активно займається йогою, яка і поєднала їх серця.
Свою кар’єру Могилевська розпочала більше 20 років назад з перемоги на міжнародному конкурсі «Слов’янський базар». А її дебютний альбом «Ла-ла-ла» став справжнім фурором в українському шоу-бізнесі, і був проданий в кількості більше 250 тис. примірників.
9_50cf62d31618c
Наталя ніколи не була зациклена виключно на вокалі, та завжди вміла поєднувати спів з продюсерською роботою та участю у різних телешоу в якості члена жюрі та навіть учасниці. Саме завдяки їй свого часу став відомим Віталій Козловський та Влад Дарвін. Разом з Андрієм Кузьменко співачка стояла у витоків українського продюсування, взявши активну участь у програмі "Шанс", де разом з командою досвідчених співаків та телеведучих готувала до виступу переможців "Караоке на Майдані".
565e1c5a01bd6_image1
Особливу увагу до власної персони співачці вдалося привернути під час участі у проекті «Танці з зірками», де її напарником став Влад Яма. Після розлучення з чоловіком Дмитром Чалим у 2005 році Могилевська переживала нелегкий період свого життя, і на фоні постійного стресу навіть набрала зайвих кілограмів.
Та на паркеті Наталя викладалася на повну, а їх відносини з Владом були настільки теплими, що парі стали приписувати роман. А в світлі попереднього розлучення співачки такий варіант став дуже правдоподібним, і додав Могилевській додаткового рейтингу популярності.
dba202d6962e35a3db251795d26e047629e0a991
В 2013 році у співачки настав період переосмислення. На жаль, причина тому виявилася зовсім не радісною – померла її мама, яка все життя була головною опорою і підтримкою. Могилевська на кілька місяців поїхала до Індії, і після цього відправилась в турне під назвою «Спасибо, мама».
З того часу в творчості та житті співачки настав переломний період, вона стала приділяти більше уваги собі та особистому життю та бралася за ті проекти, які не просто приносили прибуток, а й були їй по душі.
81_main
Сьогодні Наталя готується стати наставником четвертого сезону вокального шоу «Голос.Діти», і безмежно рада, що у неї з’явилася можливість передати частку свого досвіду молодому поколінню.