ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
People: хто вона – справжня Леді Ді?
Якби не жахлива автокатастрофа в паризькому тунелі, Принцесі Діані 1 липня виповнилося б 56 років. Вона запам’яталася усьому світу яскравою, самобутньою жінкою, яка не боялася йти всупереч правилам, прийнятим у королівському палаці, і мала надзвичайно добре серце.
Дитинство майбутньої принцеси не можна назвати радісним. Батьки розлучилися, коли Діані було 6 років, і з того часу дівчинка розривалася між двома сім’ями. Рятувалася від таких проблем вона у мріях. Вона завжди говорила, що обов’язково стане кимось видатним. Але тоді всім здавалося, що це лише дитячі вигадки.
Як і має бути в аристократичній сім’ї, Діана з малих років займалася музикою, співами та хореографією, і досягла в цих справах неабиякого успіху. Ставши дружиною принца Чарльза, вона стала часто з’являтися на перших шпальтах газет і журналів, які наперебій демонстрували відмінний смак принцеси.
Її по праву вважали законодавицею моди в вищих британських колах, і навіть знамениті дизайнери, як, наприклад, П’єр Карден, захоплювалися її вибором.
8
Любов, яку не отримала Діана в дитинстві від батьків, вона з лишком компенсувала у спілкуванні з власними дітьми – Уільямом і Гаррі. Вона категорично заперечувала правила, які передбачали лише короткі побачення з чадами, через зайнятість навчанням і робочими справами. Жінка намагалася віддавати їм увесь свій вільний час, і не зважала на жодні зауваження. Навіть від Королеви Єлизавети II.
Як стало відомо після смерті Діани, її Високість не надто любила невістку. Головним чином за те, що вона не бажала підкорятися законам королівського палацу. Молоду принцесу практично не цікавило монарше дозвілля – полювання, рибалка та стрільба. Натомість вона захоплювалася модою, музикою і танцями. А ще дуже любила спілкуватися зі звичайними людьми.
img_aa4a795ecb090907f8731ef5636b3c34_2_700x600
Через це в сім’ї виникали періодичні сварки, які в результаті призвели до розлучення Діани і Чарльза у 1996 році, хоча вони вже 4 роки не жили разом.
Та Діана, залишаючись матір’ю спадкоємців престолу, продовжувала жити у королівському палаці, і активно зайнялася благодійною діяльністю.
Дуже скоро в пресі стала з’являтися інформація про те, що принцеса закрутила роман. І це виявилося правдою. Її обранцем став мультиміліонер арабського походження, з яким вона нарешті почувала себе щасливою. В 1997 році пара відправилася в романтичний уікенд, який став останнім у їхньому житті. Повечерявши закохані відправились гуляти, та потрапили в аварію.
kukla-printsessa-diana
Незважаючи на всі перипетії, Принцеса Діана так і залишилась у пам’яті британців частиною королівської родини. Особливо її полюбили за те, що вона змогла зблизити монаршу сім’ю з народом. Жінка стала настільки популярною та знаною у всьому світі, що згодом навіть з'явились особливі колекційні ляльки, що були дуже схожі на Діану у весільній сукні.