ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
People: формула успіху Шарліз Терон
Дивлячись на цю прекрасну жінку, може здатися, що вона з іншого світу. І почасти так і є – вона кінодіва, популярна та красива, має безліч прихильників та можливість жити в своє задоволення. Її шлях до Голівуду був нелегким, та пробивна білявка вирішила будь-що досягти успіху в житті, і це їй вдалося.
У 2017 році на екрани вийшов фільм «Атомна блондинка», де Шарліз зіграла головну роль. В центрі сюжету – протистояння Радянського Союзу та США у Холодній війні. І агент МІ6 (Шарліз Терон) відправляється в Берлін з важливим завданням – з’ясувати обставини вбивства свого колеги. Задля того, аби бути в потрібній для зйомок формі, акторка працювала з восьми персональними тренерами.
atomic-blonde-charlize-theron-film-cinema-movie-woman-blon-2
Можливо, вона б змогла стати відомою балериною чи танцівницею після того, як працювала в США та Італії. Та хрест на цих кар’єрах поставила травма коліна. Зате саме ця неприємна подія стала поштовхом до акторських спроб.
А привернути увагу голлівудського агента Шарліз змогла абсолютно випадково, голосно і емоційно з’ясовуючи стосунки з працівницею банку. Така жінка не могла залишитись непоміченою.
12268-02
Від неї у захваті Вуді Аллен, а популярність прийшла до акторки після ролей у картинах «Солодкий листопад», «Адвокат диявола» та «Правила виноробів». Завжди шикарна і зваблива білявка підкорювала серця чоловіків усього світу, але не боялася змінюватися, адже її робота є її життям.
Глядачі були в шоці, коли побачили на екрані Шарліз, що набрала зайвих кілограмів, повністю вищипала брови та погодилась вставити потворну щелепу.
kinogo.net
На такі жертви зірка пішла заради того, аби постати в якості серійного вбивці у фільмі «Монстр». Та такі зусилля недаремними, акторка отримала «Оскар» і стала почесною гостею всіх голлівудських заходів.
Charlize-Theron-Dior-Jadore-2015-Ad-Campaign02
Сьогодні Шарліз легко може дозволити собі перерви між зйомками навіть тривалістю у кілька років. Безбідне життя протягом цього часу їй забезпечують гонорари, отримані від співпраці з компанією Dior, обличчям якої і є Терон. А це не багато, не мало – близько 2 млн. доларів.