ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
People: Дональд Трамп. Поради багатія
Про теперішнього президента США Дональда Трампа не знає хіба що лінивий. Один з найвідоміших американських багатіїв, який зумів заробити мільярди, втратити їх у 80-х, і знову отримати величезні статки. У нього завжди було багато прихильників, і ще більше заздрісників. Його шлях до президентства був тернистим, та будь-яка мрія є досяжною, якщо прикласти максимум зусиль до її реалізації. 14 червня Дональду Трампу виповнився 71 рік.
Часто люди не сприймають всерйоз поради тих, кому вдалося досягти успіху. І дарма. Свої перші статки Трамп заробив у 22 роки, почавши кар’єру у будівельному бізнесі батька. Та за швидким успіхом прийшла і фінансова криза, за час якої він втратив майже все.
Та це не зламало молодого підприємця, і за час ведення власного бізнесу Дональд володів будівельними трастами, фірмою, що надавала фінансові послуги, був телеведучим, власником конкурсу краси «Міс Всесвіту», і навіть створив фірму Trump Network, яка продавала вітаміни без посередників, розраховуючи стати конкурентом Amway. 940x627_1_c531f86faaafe60f26aa23c1a3fe37b6@940x627_0xc0a839a4_21045629461478858372
Трамп написав 17 книжок, більшість з яких присвячена якраз темі досягнення фінансового успіху. І ось що він радить своїм читачам:
1. Говоріть по суті. Затягнуті переговори, довготривалі презентації, численні відходи від теми – одні з головних ворогів ділових людей. Якщо хочете презентувати у вигідному світлі себе, свій продукт або компанію – говоріть тільки по суті справи. Старайтеся максимально обмежити час на розповідь, і дуже скоро побачите, як легко люди погоджуються з вами співпрацювати.
2. Будьте готові до складнощів. Переживаючи фінансові негаразди у 80-х роках, Трамп в певний час став зневірюватися в своєму покликанні. Та коли його запросили на ділову вечерю, не став змінювати своїх звичок і правил, і пішов на неї. Саме там він зустрів банкіра, який витягнув його з боргової ями. Тому нинішній президент США наголошує – не варто втрачати рішучості.
16
3. Прислухайтеся до власної інтуїції. Навіть кілька вищих освіт і дипломів, та роки досвіду не можуть зрівнятися з внутрішнім голосом, який підказує правильне рішення. Дональд Трамп зізнається у своїх книгах, що відмовлявся від мільйонних угод, якщо інтуїція підказувала, що справа може зазнати краху.
4. Відмовтеся від фінансових експертів. Люди, які, на перший погляд, знають все і навіть більше про те, як управляти фінансовими активами, нерідко приводять своїх клієнтів до краху. Тому, вважає мільярдер, краще отримувати знання самостійно, і покладатися на них в переважній більшості випадків.
(EXCLUSIVE, Premium Rates Apply) Donald Trump and Michael Jackson *Exclusive* (Photo by Donna Connor/FilmMagic)
5. Одягайтеся у відповідності зі своїм статусом. Дональд Трамп завжди надавав великого значення одягу, і говорив: «будь-яка річ буде виглядати рівно на стільки, скільки за неї заплачено». І доки ви ще навіть не почали розмову, одяг скаже за вас достатньо багато. Пам'ятаєте "фірмову" червону краватку бізнесмена? Навіть на неї він ніколи не жалкував грошей.
Часто Дональда Трампа вважають жорстким керівником, і занадто амбіціозним бізнесменом. Але, як показує практика, ці амбіції завжди підкріплені бажанням вдосконалюватися, вчитися та працювати у поті чола. І такі старання винагороджуються сповна.