ЦІКАВЕ

Автор: alena
ПАВЛО ЗІБРОВ. Як не пасти задніх
Нарешті настав той час, коли українська музика набирає оберів і стає все якіснішою, а корифеї української естради крокують у ногу з часом. Саме так, (колись сивочолий, а тепер брюнет), народний артист України - Павло Зібров встановлює власні рекорди в YouTube.
Артист представив на розсуд публіки нову пісню із назвою "Викраду" та відеороботу до неї. Здавалося б, які рейтинги в популярній соціальній мережі можуть бути у володаря найкращих вус країни?! Та Зібров не пасе задніх, і набирає все більшу популярність. За добу перебування на Youtube музична новинка "Викраду" вийшла на друге місце в його трендах та набрала майже 25 тис. переглядів протягом кількох годин з моменту публікації.
Не мало важливо, що цей кліп став подарунком-сюрпризом для Павла до його ювілею від доньки та дружини. Марина Зіброва написала сценарій до відео, а 20-річна Діана Зіброва – зіграла у роботі головну роль. У відео присутній любовний трикутник між донькою Зіброва, її бойфрендом - поетом і співаком Андрієм Іщенко та телеведучим Тимуром Мірошниченко.
Чи то діють так його вуса, чи голос, чи його сім'я - та вже не раз Павло Зібров довів публіці, що творчість з роками тільки зростає в рейтингах, якщо того дуже прагнути. А іншим, є чого вчитися у того, у кого хрещений батько то - Хрещатик!