ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Патріотична робота від проекту ЛесикСам
Молодий український проект ЛесикСам, відомий нам виступами у складі гурту Dzidzio, випустив чергову новинку, яку присвятив третій річниці Майдану.
Патріотична композиція, яка отримала назву "Ангели Світла ", була опублікована з такими коментарями від автора: "Використано відеоматеріали: 8-го батальйону УДА "Аратта" (Дякуємо Вірі Яворській Nika Aratta та Любі Яворській) та відеоматеріали Миколи Бузенка. Дякую 24-тій бригаді та всім хто воює за Незалежність України!".
Сам Олег Турко, коментуючи свою роботу в соціальній мережі, відзначає: "Не буду говорити багато зайвого. У третю за ліком річницю трагічних подій на Майдані, у третій рік повноцінної війни на сході країни прем’єра пісні-присвяти нашим мужнім хлопцям, які там виборюють для нас усіх мирне небо. Вони – наші Ангели Світла з мечами у руках. Взагалі, це просто неймовірно, скільки трагічних дат припадає на кінець лютого: розстріл Небесної Сотні, початок окупації Криму, протистояння за Дебальцево… Пам’ятаємо. Дякую двадцять четвертій бригаді та всім Ангелам, які не втомлюються воювати за Незалежність України!".