ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Пам'ятаємо, любимо: що робити після блокування VK
"Заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів "Mail.ru" (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів "Вконтакте" (www.vk.com) та "Одноклассники" (www.ok.ru)", - ці слова зуміли налякати половину населення України і не тільки.
Офіційно ці інтернет-ресурси мали відключити 1 червня, проте більшість теле- та інтернет компаній вже це зробили.
І якщо "Однокласники" та інші сервіси молодь використовувала відносно мало, то соціальну мережу "Вконтакте" юзав, напевно, кожен другий.
Тому Рекорд FM пропонує 5 порад, чим замінити чи як вийти із цієї складної ситуації, та як прожити молоді без улюблених "Вконтакте".
1.Спробуйте закинути соціальні мережі.
Літня пора, сонце, зіркові вечори…Можливо, потрібно сприймати заборону цих ресурсів як долю і почати більше спілкуватися вживу? Навіщо сидіти дома, слухати музику вконтакте, коли можна зібрати друзів та, наприклад, сходити на найближчий концерт?
2.Станьте більш романтичними.
Замість того, щоб до ранку переписуватись із коханою людиною вк, поверніться в добу романтизму та напишіть їй листа. Цим ви не тільки здивуєте свою другу половинку та підтягнете навички з української мови, а й станете більш оригінальним.
Для тих, хто використовував вк для знайомств в мене виникла ще одна ідея, можна також написати листа, вийти на вулицю і вручити незнайомиці або незнайомцю, вийде доволі оригінальне знайомство. Крім того, ви одразу бачитиме людину вживу.
3.Знайдіть альтернативу.
Ви не можете заснути? А вночі прокидаєтеся від знайомого звуку отриманої смс-ки та перевіряєте вимкнений телефон? Для тих, кого соціальні мережі до цих пір не відпускають, ми пропонуємо знайти собі альтернативну соціальну мережу, наприклад, фейсбук, твіттер. Можливо, не зовсім звичне меню та й стиль трішки інший, проте заміна досить достойна.
4.Виїжджайте з України.
Для найвідчайдушніших та найнезламніших користувачів цієї мережі тепер, із безвізом, є можливість поїхати в іншу країну, де ця мережа не заборонена. Це звісно жарт, але якщо ти любиш подорожувати, то є ще одна причина побачити світ.
5. Обійдіть заборону
Насамкінець для тих, хто ніяк не може уявити своє життя без заборонених мереж, то можна їх обійти і далі ними користуватися, методів, справді, багато. Тим паче, що скрізь говорять, що карати за це не будуть, але чи варто знову піддаватися тиску та підсідати на соціальну мережу, коли, здавалося б, сама доля проти того, щоб ви вбивали свій час.
Більшість використовувала "Вконтакте" для прослуховування музики та спілкування. Тому для когось блоквання стало справжньою трагедією, а хтось навіть не помітив змін. Крім того, після заборони з’явилася щира надія, що тепер буде створена загальноукраїнська соціальна мережа, яка також буде нам до вподоби.