ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
«От улыбки станет всем светлей» або 5 причин посміхнутися
Додає життя, підвищує імунітет, є прекрасною гімнастикою для обличчя, піднімає настрій і робить людину більш впізнаваною, адже вона – посмішка, ідентифікується людьми з відстані аж у цілих 100 метрів. Та й погодьтеся, бажання спілкуватися з усміхненою людиною набагато більше, аніж з тим, хто завжди похмурий.
Напередодні Дня посмішки, що святкується в першу п’ятницю жовтня, ми вирішили віднайти 5 причин, які вартують того, аби посміхнутися світові.
stress
1. Робить нас щасливими. Сподіваємося, ви не забули, що наш організм – єдине ціле, і взаємозв’язок між мозком і тілом є безпосереднім. А тому, коли на нашому обличчі з’являється посмішка, мозок отримує сигнал, що ми щасливі. Це справді допомагає тоді, коли в житті проблеми, поганий настрій і хандра. І це не просто наше припущення, а факт, підтверджений багатьма дослідженнями.
Man and woman smiling at each other
2. Робить нас більш привабливими. Дивуєтеся, чому з вами постійно хочуть познайомитися? Значить, ви часто посміхаєтеся. Є своєрідний фактор протягування – оточуючим завжди хочеться знати, хто і навіщо посміхається. Ця цікавість і спонукає людей до знайомства.
20130215160320
3. Позитивно впливає на здоров’я. Велика кількість дослідників у різні часи доходили висновку, що сміх має схожий з невеликим тренуванням ефект. В результаті чого спалюються жири, і підвищуються захисні сили організму.
Business group portrait - Six business people working together. A diverse work group.
4. Робить нас успішнішими. Звичайно, якщо ви йдете на ділову зустріч абсолютно непідготовленими, ніяка посмішка вас не врятує. Але якщо ви завжди працюєте на результат, і сумлінно виконуєте свою роботу, то посмішка допоможе налагодити контакт, розрядити напружену ділову атмосферу та змінить сприйняття вас партнерами в кращу сторону. Адже люди, що посміхаються, виглядають в очах оточуючих більш успішними, відкритими, рішучими та порядними.
kak-stat-krasivoj-bez-kosmetiki-7-glavnyh-sovetov_c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b
5. Може замінити макіяж. На замітку жінкам – майже 70% людей вважають, що жінка без макіяжу, яка посміхається, більш приваблива, аніж та, у якої є шикарний мейк, але вона занадто серйозна чи похмура. М’язи, задіяні в процесі посмішки, також підтягують контури обличчя, роблячи жінок більш молодими на вигляд.
Як бачите, причин посміхатися частіше більше, ніж достатньо. Тому бажаємо, аби у вашому житті була величезна кількість приводів, які викликатимуть сміх.