ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Океан Ельзи йде зі сцени
Фронтмен гурту – Святослав Вакарчук, на прес-конференції у Харкові після масштабного концерту заявив, що його команда відмовляється від гастролей на найближчий рік і бере творчу відпустку. Причиною тому стали зовсім не розбіжності у поглядах серед учасників колективу, а великий об’єм роботи та праця у додаткових проектах.
Лідер Океану Ельзи зазначив, що творчий перепочинок – це нормальне явище для будь-якого артиста, адже саме цей час дає можливість обдумати зроблене та спланувати майбутнє. Сам Вакарчук збирається присвятити цей час саморозвитку та допомозі рідній країні в межах можливого.
58a74ba45fce2-okean-elzy-lviv-arena-lviv-tur-2016-kupyty-kvytky
Всіх відданих фанатів учасники гурту заспокоїли, що новий альбом обов’язково побачить світ трохи пізніше, адже нових пісень є достатньо, а матеріалів, які стануть хітовими композиціями – ще більше.
Сьогодні ми вирішили згадати найважливіші досягнення гурту за 23 роки його існування і найкращі хіти, що стали мега популярними.
okean_elzi
Перші рядки в українських чартах
Ще на початку своєї творчості, за часів співпраці з продюсером Віталієм Клімовим, гурт випустив альбом «Там, де нас нема». Завдяки ліриці і незвичайному вокалу Вакарчука пісні з нього швидко злетіли на перші сходинки всіх хіт-парадів. В той же час гурт став переможцем в номінаціях «Прорив року» і «Краща пісня» на Таврійських іграх.
Слава так швидко прийшла до учасників, що їм одразу ж стали пропонувати виступити за кордоном.
0e3143e13adad23b0f1826d009ef2358
Найбільша кількість глядачів на концерті
Минулого року на концерт Океану Ельзи у Києві прийшло 85 тисяч людей, що стало новим українським рекордом. Гурт побив, до речі, власний попередній рекорд, адже перед тим зібрав на стадіоні 75 тисяч фанатів.
ce2e4b824179fd5f2d1687ea92c60a9a
Платина – наша
Четвертий студійний альбом під назвою «Суперсиметрія» побачив світ у 2003 році. Він був настільки очікуваним, що першим в Україні отримав статус двічі платинового.
В 2005 році вийшов п’ятий альбом – «Gloria», який за інформацією випускаючого лейбла Lavina Music, вже в перші 6 годин після виходу отримав статус платинового, розійшовшись тиражем в 100 тисяч примірників.
c74a3c7dd3ae761781d55a69bf14412a
Найкращі хіти
Їх знають практично всі українці, тож пропонуємо вам наш невеличкий топ:
«Там, де нас нема»
З цього хіта і почався творчий шлях гурту. Впевнені, що кожен другий з вас згадає його слова.
«Сосни»
Після концерту в Парижі в 1999 році генеральний продюсер «Наше радіо» в Україні особисто зателефонував подякувати хлопцям за душевність пісні, і повідомив про те, що вона взята в ротацію.
«911»
У 2002 році хіт увійшов у десятку найпопулярніших хітів України.
«Майже весна»
В 2004 році її співали тисячі людей на Майдані в часи Помаранчевої революції. Океан Ельзи навіть зробили англомовний варіант, і відзняли кліп, в якому відобразили деякі події, що відбувалися під час революції.
«Така, як ти»
Найліричніша композиція з альбому «Вночі». Вона стала справжнім зізнанням, яке проспівав не один український чоловік для своєї коханої.
«Не твоя війна»
Схвильований подіями на Сході України, гурт записав пісню, що дійшла до найтонших струн душі всього українського народу.
Океан Ельзи – багатогранний та неймовірний гурт, що дарує українцям справді якісну музику. Вони – наша гордість. Тож, пишаймося і чекаймо нових хітів.