ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Новинки прийдешнього року. Тейлор Свіфт
Не так давно всі активно обговорювали відносини Тейлор з її бойфрендом Томом Хідлстоном - британським актором, а також груди співачки, що помітно збільшилиь. І ось її ім'я знову у всіх на вустах, але вже тому, що з бойфрендом вона встигла розійтись та презентувала новий кліп на пісню "End Game".
Працювала над відео ціла команда, до якої увійшли окрім режисерів та сценаристів ще й репер Future та відомий музикант Ед Ширан.
NEW YORK, NY - NOVEMBER 01: Ed Sheeran poses with Taylor Swift backstage before his sold-out show at Madison Square Garden Arena on November 1, 2013 in New York City. (Photo by Anna Webber/Getty Images for Atlantic Records)
З ними і ще з компанією друзів в кліпі дівчина мандрує трьома містами, в кожному з яких співає про чоловіка, з яким хотіла б залишитись назавжди. Зробити все мінімально та стисло - це не про Тейлор Свіфт.
Подивившись кліп ми нарахували цілих 11 образів, в яких дівчина з'являється перед глядачами, а ще шикарний лайнер, Ламборгіні, байки, вечірки. Лише одні прикраси у вигляді ланцюжків, що були на Тейлор, коштують близько 10 мільйонів доларів.
Taylor-Swift-oct-22-2016-billboard-1548
До речі, підігріти розмови про відносини з колишнім Свіфт вирішила, тонко підколовши Тома Хідлстона у кліпі, коли танцівники розстібнули сорочки, а під ними виявились топи з написом "I love T.C". В футболці з таким написом минулого літа був помічений актор, коли пара ще була разом.
Загалом, вийшло красиво, яскраво і качово. Пропонуємо оцінити і вам.