ЦІКАВЕ

Автор: alena
Новинка від оновленої NK
Спочатку, вони поставили дует на паузу, потім, він зробив оголошення про старт сольної кар'єри і обрав псевдонім ПТП, і вона у свій час не сала "пасти задніх", розпочавши і собі сольну кар'єру - вже встигла випустити тизер свого нового кліпу на трек "#этомояночь". Це славнозвісні Потап і Каменських. Про музичну новинку NK (саме так, відтепер називає себе Настя Каменських) - розповімо далі.
Ще не бачили красуню Каменських в образі кубинської діви? Вже зроблено! У відео на новий трек "#этомояночь", частина якого, вже присутня у соціальних мережах, Настя демонструє своє засмагле тіло і вдало використовує свої жіночі принади.
"Мені завжди приписували якесь закордонне коріння, з огляду на мою зовнішність. Я і сама відчуваю себе дівчиною-космополітом. Адже я народилася в Україні, росла в Італії, тривалий час жила і виступала в Штатах, відвідала практично весь світ з гастролями. І в кожній країні, в кожному менталітеті я знаходила щось цікаве і вбирала це в себе. Тепер, маючи такий колосальний творчий і життєвий досвід, я запускаю NK - музику, яка не має кордонів", - похвасталась співачка.
Режисером відео виступив Алан Бадоєв.
"Я довго можу розповідати, який геніальний і талановитий Алан, але повірте, ніякі слова не можуть описати цю людину! Його підхід і бачення артиста ... Алане, я вже говорила тобі, але повторю ще раз - це любов назавжди!" - підписала шматок тизеру Настя.
Чекаємо на прем’єру відеороботи, яка відбудеться 2 листопада, а поки дивимось тизер.

Я долго могу рассказывать, какой гениальный и талантливый Алан, но поверьте, никакие слова не могут описать этого человека!? Его подход и виденье артиста ...? Алан, я уже говорила тебе, но повторю еще раз - это любовь навсегда! Спасибо, спасибо, спасибо ❤❤❤ Безусловно огроменное спасибо команде, которая работала над клипом ?? Режиссер @alanbadoev Оператор @galgibaga Продюсеры @natashaklipa @juliapilunska Художник @helengadjilova Грим @tamrikori Стилист @sonya_soltes Стилист по волосам Игорь Ломов Линейный продюсер @anastasiya.burmenko Второй режиссер @ianamazana Ассистент @dikol Монтаж @kolpaquee Постпродакшн @hdshotstudio Цвет @lunar_edge Хореография @luckoutclub

Допис, поширений Настя Каменских (@kamenskux)