ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Новий "закоханий" кліп від гурту Тінь Сонця
Нещодавно популярний український рок-гурт відзняв новий кліп на пісню "Закохані вогні".
Цікаво, що пісня вийшла ще 3 місяці тому, у переддень Дня всіх закоханих, і вже встигла полюбитися українським слухачам.
Нагадаємо, що Тінь Сонця - український фолк-метал-гурт із Києва, створений у 1999 році. Один з найбільш концертуючих рок-гуртів України, учасник найбільших українських фестивалів, серед яких "Захід-фест", "Файне Місто", "Respublica", "Бандерштат", "Woodstock Ukraine", "Трипільське Коло" та інші.
Напевно, не знайдеться жоден українець, який не знає своєрідну візитку гурту - пісню "Козаки" (у народі "Їхали козаки"), під яку виходив на ринг боксер Олександр Усик і яка була обрана музичною візитівкою Національної збірної України з футболу на ЄВРО-2016.
Тож ще з 1999 року і дотепер, гурт продовжує радувати своїх прихильників.
Яскравим прикладом цього і є їхня новинка.
Цікаво, що ця пісня зовсім не схожа на минулий репертуар хлопців, адже вона про вічне почуття - кохання.
Хоча, варто додати, що, на перший погляд, лірична ніжна пісня прекрасно гармоніює із потужним музичним супроводом.
Сергій Василюк (лідер гурту) у інтерв'ю зазначив: "Свого часу я відкрив для себе музику народного купальського танцю «Наталка», який невдовзі став лейтмотивом композиції. Він асоціюється із чимось кельтським чи скандинавським, та я гадаю, що цей стародавній мотив якраз і підтверджує те, що музична Україна є невід’ємною частиною європейського культурного простору. Якщо вертатись до пісні, то вона пережила дуже багато творчих перевтілень і гадаю, що саме зараз настав її час. На жаль, триває війна, в той же час, ще довше живуть у наших душах особливі цінності, особливі почуття, про які не варто забувати, а навпаки – про які треба співати! Кохаймо і нехай Доля подарує кожному з нас такі крила, якими можна обійняти увесь світ!"
Варто додати, що учасники гурту збираються також записати платівку з піснями про кохання. На що з нетерпінням чекають їхні шанувальники.
А від себе додам, що ця пісня, надзвичайно зворушлива, проте з надзвичайно потужними басами, змушує замислитися над вічними питаннями, тому, безумовно, вам сподобається, а Рекорд FM, тим часом, бажає вам приємного прослуховування та гарного дня!