ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Новий відеокліп від Pianoбой feat Morphom
Нещодавно популярний український виконавець Pianoбой разом із Morphom відзняли новий відеокліп на нову чаруючу пісню "На вершині".
Цікаво, що пісня, хоч і не схожа на звичний репертуар співака, вже здобула багато схвальних відгуків.
Особисто для мене, це було трошки дивно, що Дмитро Шуров вирішив провести такий експеримент і записати пісню разом із саунд-продюсером. Але як вияснилося, причиною цьому всьому є цікавий челендж.
Виявляється, Pepsi кинув виклик українським музикантам зазвучати якось оригінально, по-іншому.
Цей літній проект називається Pepsi Fuzz. Ідея його полягає в тому, що саунд-продюсер Morphom, куди входять Джамала, "ДахаБраха", ONUKA, The Maneken, Pur:Pur, INAIA, повинен допомогти українським артистам розкрити всі свої таланти та попрацювати з досі невідомою танцювальною електронікою.
І першим героєм, хто записав новий трек і відзняв прекрасний кліп став наш усіма улюблений Pianoбой.
Для тих, хто не знає, нагадаємо, що Pianoбой - сольний проект Дмитра Шурова, колишнього піаніста гуртів Океан Ельзи, Esthetic Education та Земфіри.
Варто зазначити, що чоловік дуже швидко здобув свою популярність серед українських слухачів, адже пише пісні про відверті історії, які доторкаються до серця всіх і кожного.
Ось так і зараз, вийшла нова пісня "На вершині", котра була оригінальним, але досить вдалим експериментом музикантів.
Особисто мені, пісня дуже сподобалася, адже підняла настрій і змусила підтанцьовувати. Крім того, трек здався мені дуже позитивним та літнім. Впевнений, що ця композиція і вам припаде до душі.
А Рекорд ФМ, тим часом, бажає вам приємного прослуховування та гарного дня!