ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Новий подих для улюбленого хіта: Віктор Павлік презентував рімейк пісні Скрябіна
Справа майстра живе, доки жива пам'ять про нього. Вже три роки, як Кузьма Скрябін не з нами. Цей факт дуже важко до цих пір переживає весь вітчизняний шоу-бізнес, родина та друзі Андрія. Та пам’ятати про Скрябіна будуть завжди, і це з впевненістю можуть сказати ті, хто береться знову і знову переспівувати його неймовірно душевні хіти, сповнені правдою життя.
Віктор Павлік презентував нещодавно пісню і кліп «Соло», робота над якою вартувала не однієї безсонної ночі.
Вибір був зроблений не випадково. Ще у 2015 році, коли Андрій Кузьменко загинув, а його колеги по цеху вирішили влаштувати грандіозний концерт пам’яті у Львові, мама співака попросила Віктора Павліка виконати її улюблену пісню «Соло».
b52b7c68f6a454204b99c5321cc91c8e
Віктор зізнався, що не чув її, а тому довелося спочатку зрозуміти суть. Та багато часу це не відняло, адже вже з першого рядку Павліку стало зрозуміло – він зобов’язаний її виконати.
Таке просте, але таке очевидне порівняння людей з клавішами піаніно. Звичка ділити все на біле і чорне. Це - наше звичне життя. Андрій майстерно вмів підібрати слова, так, щоб вони дійшли до душі кожного, хто буде слухати його пісні.
А Віктору Павліку разом з командою вдалося відзняти дуже проникливий і душевний кліп, в якому можна побачити самого співака, його маму і навіть онука. Павлік говорить, що ця пісня настільки зачепила його, і стала настільки рідною, що він хотів би бачити в відео саме свою родину. Весь кліп пронизаний єдиною ідеєю – якщо ти знайшов свій шлях, ніколи не сходь з нього,і завжди залишайся собою – людиною в першу чергу.
Пропонуємо і вам оцінити роботу.